در صورتی که بپذیرد با من ازدواج کند شکایتم را پس می گیرم!

خط ویژه کدخبر: 233595 ارسال پرینت 500

رکنا: جوان ایرلندی که با وعده ازدواج، دختر 12 ساله‌ای را پس ازفریب هدف تجاوزوحشیانه قرار داده بود، با اثبات اتهاماتش روانه زندان شد.

به گزارش پلیس، «کانایر آدامز وایت» 19 ساله طی دو ماه با دختر نوجوان رابطه دوستانه‌ای برقرار کرده و پس از جلب اعتمادش او را مورد تجاوزوحشیانه قرار داده بود. اما این دختر در 13 سالگی مادر شد ولی آدامز که دخترک را برای همیشه رها کرده بود حاضر به پذیرفتن فرزندش نبود ودرعین حال ادعا می‌کرد بچه ازاونیست؛ پس از شکایت دخترنوجوان و انجام آزمایش دی‌ان‌ای، مشخص شد او پدر بچه است به همین خاطردادگاه عالی بلفاست او را بازداشت کرد.

این دختر به پلیس گفت: پدر بچه ام از همان روز آشنایی به من قول ازدواج داده بود و من عاشقانه او را دوست داشتم و به خاطر همین خودم را در اختیار او گذاشته بودم، اما او از زمانی که فهمید من باردار شده ام شروع به بهانه آوردن کرد تا جایی که حتی تهمت می زد که جنین تو شکمم برای او نیست که خوشختانه با آزمایش علمی توانستم ثابت کنم که او پدر بچه من است.

وی ادامه داد: هنوز هم پدر بچه ام را عاشقانه دوست دارم و در صورتی که بپذیرد با من ازدواج کند شکایتم را از او پس خواهم گرفت.اخبار مرتبط

ارسال نظر