خط ویژه کدخبر: 230255 ارسال پرینت 1019

رکنا: شهردار فومن گفت: ماموری را که در یک اقدام زشت به زن دستفروش سیلی زده بود، اخراج می شود. انتشار فیلمی از برخورد زننده کارمند سدمعبر شهرداری فومن با یک زن دستفروش افکار عمومی را جریحه دار کرد.

حجم ویدیو: 2.74M | مدت زمان ویدیو: 00:00:26

Rokna12

آن طور که در فیلم مشخص است کارمند سدمعبر شهرداری پس از جمع آوری وسایل این خانم با وی درگیری لفظی پیدا کرده و  اقدام به سیلی زدن به وی می کند.ماجرا از آن جا شروع شد که زن پیری که محل دستفروشی اش در بازار شلوغ فومن رونق پیدا کرده بود مورد اعتراض دیگر دستفروش هایی قرار گرفت که اجازه ورود به بازار را نداشتند به همین دلیل گزارشی را به سد معبر ارسال کردند مبنی بر اینکه اگر دستفروشی در بازار شلوغ کار خلافی است چرا این خانم اجازه دستفروشی دارد؟ سپس ستاد سد معبر وارد صحنه شد و وسایل دستفروش زن را جمع آوری کرد که زن دستفروش با داد و فریاد اجازه نداد وسایلش را بگیرند و  پس از درگیری لفظی ناگهان مامور شهرداری به زن دستفروش سیلی زد .در همین رابطه هوشنگ عباسقلی زاده شهردار فومن با بیان اینکه جمع آوری دستفروشان یک کار قانونی است، گفت: برای تمامی دستفروشان محلی اختصاص پیدا کرده و با وجود این که همه‎ی آنها به محل جدید انتقال پیدا کرده اند اما این خانم همچنان در جای سابق خود حضور پیدا می کند. شهردار فومن ضمن محکومیت اقدام کارمند سدمعبر شهرداری در برخورد با این خانم دستفروش اعلام کرد: جمع آوری سد معبر باید مبتنی بر ضوابط قانونی باشد و ماموران شهرداری به هیچ وجه حق درگیری ندارند. عباسقلی زاده در ادامه افزود: با توجه به ابعاد حادثه و بررسی دقیق موضوع ضمن دلجویی از این بانوی دستفروش حتما با این مامور خاطی برخورد قانونی خواهد شد و احتمال اخراج او نیز وجود دارد.

واکنش امام جمعه

حجت الاسلام صفوی در خطبه های نماز جمعه روزگذشته شهرستان فومن،  به برخورد زننده مامور سد معبر شهرداری  با یک زن دستفروش اشاره  کردو گفت: اولا اشتباه یک فرد را نباید به پای همه‌ تشکیلات قرار دهیم و به خاطر یک اشتباه نباید گفت کل مجموعه بیمار است.وی تکریم ارباب رجوع را الزامی خواند و گفت: سد معبر همیشه تلخ و بحث برانگیز بوده است و خیابان ۴ دی به بازاری مبدل شده بود.امام جمعه اعمال قدرت به هر طریقی را ناپسند خواند و تصریح کرد: برخورد ناپسند را کسی قبول ندارد و فرماندار هم دستور برخورد با افراد خاطی را داده است و این مساله جای شکر دارد.وی افزود: سد معبر همیشه تنش زا بوده اما تکریم ارباب رجوع یک وظیفه است و نباید ترک شود.صفوی بر ضرورت بررسی ابعاد موضوع تاکید کرد و افزود: نتیجه اقدامات هفته دیگر به سمع مردم برسد.

واکنش رئیس شورای شهر

 سید نورالدین نعمتی رئیس شورای شهر فومن نیز در سخنرانی پیش از نماز جمعه این شهر در واکنش به برخورد کارگر شهرداری فومن با زن دستفروش گفت: در کل 3سال دوره چهارم شورا چیزی که همواره اعتراضاتی را به همراه داشت و بیشترین خواسته مردم شهر را تشکیل می‌داد، برخورد با سد معبر خیابان‌های شهر بود. نعمتی رفع سد معبر را وظیفه شهرداری خواند و گفت: شورای شهر در این خصوص وظیفه ای ندارد.وی از اختصاص جایگاه برای دستفروشان در بازار سردار جنگل خبر داد و گفت: تذکرات پی در پی ماموران سد معبر به افراد بارها صورت گرفته ولی تکرار سد معبر در مسیر پیاده رو باعث شد تا یک پاکبان که کارگر روزمزد بوده چنین عملی را مرتکب شود.وی برخورد فیزیکی را قابل قبول ندانست و گفت: باید به دستفروشان تذکر داد و آنها به تعزیرات معرفی شوند و به این خانم هم چندین بار تذکر داده شده است.وی با بیان اینکه با اخراج این پاکبان مشکلی حل نمی شود، یادآور شد: اگر کسی به این پاکبان دستور داده باید او را به دادگاه کشاند.رئیس شورای شهر فومن ضمن عذرخواهی از شهروندان بابت این اتفاق  اظهار کرد: مکانی برای دستفروشان تهیه شده اما همه آنجا حضور پیدا نمی کنند زیرا تعدادی از آنها دوست دارند کنار خیابان باشند اگر مردم می خواهند اینها خیابان‌ها را بگیرند ما حرفی نداریم.

 

اخبار زیر را از دست ندهید:

فیلم / اقدام زشت با دختر همسایه / جسد تکه تکه این دختر در جنگل پیدا شد + عکس

آزار و اذیت دختر ترسو داخل پراید پارک شده در جاده مخصوص کرج / این دختر با دوست پسرش در حال گفتگو بود که ...+عکس

جوان ۲۳ ساله در چشمه آب گرم ذوب شد!

اقدام کثیف 3 جوان با مشتریان در استخر لواسان + اعتراف و عکس متهمان

این 2 جوان گربه سیاه بچه پولدارهای شمال تهران بودند / آنها را می شناسید؟+عکس

جیغ و فریادهای یک زن در خیابان فلسطین راز یک مرد سابقه دار را لو داد+ عکس و فیلم گفتگو با متهم

اقدام زشت با یک دختر در حیات خلوت + عکس متهم

دخترک نمی‌دانست مادرش به قتل رسیده! +عکس

راز چمدان سیاه عروس 2500 سکه‌‌ای

مسافرانی که زیر چرخ‌های تریلی له شدند +عکس

دستگیری خواستگار قاتل در الموت + عکس متهم و قربانیان

نمایش عجیب یک جادوگر که مردی را کشت و زنده کرد + عکس

دوئل کثیف 2 دختر برای ازدواج با جوان آبادانی

خرید خودروی نیم میلیادری با اسلحه در دست / صاحب خودرو در شهر ری رها شد

دختر را به انباری تعویض روغنی برده بود و ... / چاره جز تلافی با دوستم نداشتم + عکس

باردار شدن دختر 14 ساله با آزار و اذیت پدر و پسر پولدار

زن جوان شوهرش را در اتاق خواب به آتش کشید

22 سال زندگی در زندان انفرادی از ترس زندانیان اعدامی+ عکس

فیلم /اقدام زشت زن شوهردار با دوست پسرش در برابر دوربین فیلمبرداری مرد بی نوا+ عکس

راز تلخ دختر 17 ساله ای که تیپ پسرانه زد با زن بیوه دوست شد

فیلم / روستائیان مرد کثیف را از پاسگاه بیرون کشیدند و به دار آویختند+ عکس

15 سال زندان برای مرد افغانی که از شکنجه کودک ربوده شده تهرانی عکس گرفته بود+ تصاویر

بلایی که زن 42 ساله با چاقو بر سر دوست پسر جوانش آورد+ عکس

 

صف طولانی هواداران برای دیدن سوپراستار مشهور سینما +تصاویر

جزئیات تازه درباره درگذشت خواننده سرشناس پاپ +عکس

عکس دیده نشده از جوانی های خواننده سرشناس پاپ ایران در فیلیپین بازیگر زن مشهور ایرانی به چالش "چهره بدون عمل زیبایی" پیوست! +عکساخبار مرتبط

ارسال نظر