داماد از دادگاه درخواست طلاق کرد

خط ویژه کدخبر: 226043 ارسال پرینت 972

رکنا: دختر جوان که پیش از عروسی روابط غیراخلاقی بسیاری داشت در کمتر از 3ماه طلاق گرفت.

تازه داماد هنوز سروسامان نگرفته بود که با هجوم فیلم هایی از روابط همسرش با پسران مختلف روبرو شد.

نرگس اصلا تصور نمی کرد دوستی با پسران دیگر در دوران مجردی او را به دردسر خواهد انداخت.

وقتی مجید پیش روی قاضی دادگاه خانواده قرار گرفت گفت: نرگس منشی دندانپزشکی بود که من بیمارش بودم در این رفت و آمدها با او آشنا شدم و وقتی به او پیشنهاد ازدواج دادم خیلی زود پذیرفت و من از خانواده ام در تهران خواستم به اینجا سفر کنند و به خواستگاری نرگس بروند.

وی افزود: زود ازدواج کردیم و من که بخاطر پروژه ای یکساله در اینجا بودم از نرگس خواستم آماده سفر به تهران شود تا در آنجا زندگی مان را شروع کنیم اما هنوز یک ماهی نگذشته بود که در تلگرامم با فیلم های مختلفی از ارتباط نامشروع همسرم با پسران مختلف همه دنیا روی سرو چرخید وقتی به نرگس گفتم سکوت و گریه کرد و گفت متعلق به دوران مجردی اش است اما من نتوانستم چشم پوشی کنم و خودم را در یک کابوس گرفتار دیدم وجز طلاق به هیچ چیز دیگری فکر نمی کنم.

در برابر درخواست تازه داماد نرگس گریان به قاضی گفت: مجید حق دارد اما من بی گناهم در یک شهر کوچیک همه دخترها آرزوی ازدواج دارند من هم چنین آرزویی داشتم و از پسران فامیل و در و همسایه پیشنهادهایی برای ازدواج می گرفتم و فریب خورده و آنها در بعضی مواقع که اطمینانم بیشتر می شد با من رابطه برقرار می کردند و بعد به بهانه هایی ازدواج را کنسل می کردند.

نوعروس افزود: وقتی مجید خواستگاری کرد مهمترین دلیلی که پذیرفتم این بود که شنیدم زود به تهران می رویم می خواستم از این فضا نجات پیدا کنم اما پسران همسایه که من را قبلا فریب داده بودند دست به یکی کردند و آبرویم را پیش شوهرم بردند.پشیمانم پنهان کاری کردم و با بخشیدن مهریه ام طلاق را می پذیرم.

بنابه این گزارش،قاضی پرونده حکم طلاق این زوج را صادر کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

حمله سگ هار به کودک 7ساله گلستانی

کار زشت نوعرس با داماد در ماه عسل

سوسن پرده از آزار و اذیت های رییس پولدارش با خود و نسترن برداشت

مرد میانسال مزاحم دختر خاله اش را در ملاعام کشت

قربانی 6 ساله تیراندازی مدرسه ابتدایی جان باخت

ممنوع التصویری نگار میرسعید مجری شبکه یک که فقط زمان حضور در تلویزیون چادری بود +عکس

بازیگر ایرانی درکنار اسطوره سرشناس بازیگری سینمای هالیوود! + عکس

تیپ بازیگر زن ایرانی در خیابان های تورنتوی کانادا +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 2 0

    فقط پناه برخدا.فقط خداست که انسان راازمرداب کثیف شهوات وهواوهوس نجات می بخشدوفقط خداستارالعیوب است ولی ماانسانهاهیچگاه عبرت نمی گیریم