پیام تسلیت فرمانده انتظامی استان فارس به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

به گزارش رکنا، در متن پیام سردار "رهام بخش حبیبی" آمده است:

محرم ماه ایثار و از خود گذشتگی است،ماه عشق و شور و فریاد است،ماه آمیخته با خون و آمیخته با عشق است،ماه محرم زیباترین جلوه عشق و ایثار و دین محوری فرا رسید و مسلمانان با چشمانی اشکبار در سوگ سرور و سالار شهیدان بار دیگر درس صبر،تعهد و آزادگی را در مکتب انسان ساز عاشورا مرور می کنند.

محرم؛ ماه حماسه، شجاعت، رشادت و ظلم ستیزی است، ماهی که مهم ترین رخداد جهان اسلام را در دل خویش نهان دارد و واقعه کربلا با گذشت قرن ها، یک حقیقت زنده و ناب است.

آنچه در محرم به وقوع پیوست، تنها یک واقعه نیست، فرهنگی جاودان، نقشه راه سعادت و جاودانگی است.

حماسه بی نظیر محرم

حماسه کربلا حقیقتی ناب را به تصویر کشید، پیام حفظ آزادگی و شرافت را فریاد کرد، صحنه وقوع حماسه ظلم ستیزی ابدی شد و در آن حماسه بی نظیری به تصویر کشیده شد که وجدان انسان های آگاه، صلابت آسمانی اش را ستایش کرده و در برابر قداست و عظمت آن سر تعظیم فرود می آورد.

فرماندهی انتظامی استان فارس با اعلام آمادگی در برقراری امنیت عزاداران حسینی، در این مسیر از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده و با افتخار در راستای تامین نظم، امنیت و خدمتگزاری به عزاداران انجام وظیفه خواهد کرد.

اینجانب فرا رسیدن ایام محرم و شهادت جانگداز سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش را خدمت مردم ولایت مدار استان فارس و همکاران پر تلاش در نیروی انتظامی تسلیت عرض می نمایم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟