شناسایی و طرد متکدیان غیر بومی از قزوین

به گزارش رکنا، محسن رحیمی اظهار کرد: در طی روزهای گذشته ۱۰ نفر متکدی در فواصل مختلف از خیابان‌های اصلی شهر قزوین جمع‌آوری شدند که ساکن یکی از استان‌های شمالی بوده و به قصد تکدی‌گری وارد قزوین شده بودند.

وی افزود: در بررسی به عمل آمده محل اسکان این افراد که در یکی از میهمان خانه‌های قزوین بود شناسایی و مراتب جهت طی روند قانونی انجام و سپس از قزوین طرد شدند.

مسئول مجتمع اردوگاهی متکدیان در قزوین خاطر نشان کرد: در فصل تابستان متکدیان فرصت را برای حضور در سایر شهرها مغتنم می‌شمارند که قزوین نیز همواره یکی از گزینه‌های مطلوب در این خصوص بوده است.

رحیمی گفت: حضور افراد غیربومی در قزوین با هدف تکدیگری نشانگر حجم بالای کمک‌های مردمی به آنهاست که ترغیب می‌شوند در این شهر حضور پیدا کنند.

وی در پایان از مردم خواست به متکدیان کمک نکنند و افزود: از مردم تقاضا داریم به نیازمندانی که در بین همسایه‌ها، اقوام و آشنایان می‌شناسند کمک کنند و هرگز به متکدیان کمک نکنند به این دلیل که تجربه و آمارها نشان می‌دهد اکثر متکدیان نیازمند واقعی نیستند و علیرغم توانایی برای کار کردن ترجیح می‌دهند تکدیگری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟