حناچی در مورد اعمال طرح ترافیک تهران تصمیم می گیرد + فیلم
حجم ویدیو: 21.71M | مدت زمان ویدیو: 00:02:57

به گزارش رکنا ، محسن هاشمی رفسنجانی پیش از آغاز دویست و دوازدهمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: به دلیل فضای کرونایی به جز جلسات صحن مجبور می شویم جلسات هم اندیشی و بعضا جلسات کمیسیون تلفیق را برگزار کنیم. امروز جلسه کمیسوین تلفیق برگزار شد که در آن معمولا هیات رئیسه و روسای کمیسیون ها شرکت می کنند.

او ادامه داد: موضوع مهمی مبنی بر طرح تفصیلی ویژه منطقه ۲۲ تهران مطرح شد که قرار است شهرداری آنرا به تصویب برساند و در این جلسه درخصوص برخورد شورا با آن بحث و تبادل نظر شد.

رسیدگی به پرونده باغات

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: بحث دیگر مربوط به پرونده باغات بود و پرونده های زیادی در این مدت جمع شده است و باید به پرونده باغات سرعت عمل دهیم و مقرر شد سه شنبه نیز مجددا جلسه علنی برگزار شود و پرونده باغات با سرعت بیشتری رسیدگی شود تا مردم بلاتکلیف نمانند.

هاشمی گفت: با توجه به حساسیت شورا نسبت به تخریب باغات و اعلام بسیاری از پرونده ها به باغ، پرونده های اعتراضاتی زیاد شده است و مردم بعضا اعتراض کردند که چرا ملکشان باغ اعلام شده که باید در صحن در خصوص آن تصمیم گیری شود.

جلسه ساعت 14 برای بسته ترافیکی

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به پرسشی در خصوص بسته ترافیکی که قرار است در ایام کرونایی اجرایی شود، گفت: بسته ترافیکی از سوی کمیسیون عمران به ستاد ملی کرونا ارسال شد و آنگونه که شنیدم آنها آنرا به شورای عالی ترافیک تهران واگذار کردند و در خصوص آن شورای ترافیک تهران و شهردار باید تصمیم گیری کنند و امروز ساعت ۲ جلسه ای درباره آن خواهند داشت.

بررسی زلزله تهران

او درخصوص زلزله تهران نیز گفت: در جلسه تلفیق در خصوص زلزله تهران هم بحث و تبادل نظر شد.

جوسازی نکنید

هاشمی در پاسخ به این سوال که بسته ترافیکی برای کسب درآمد ارائه می شود، گفت: خواهش می کنم جوسازی نکرده و تخریبی عمل نکنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟