جسد دختر آلمانی که در سن 9 سالگی در راه بازگشت از مدرسه به خانه مفقود شده بود، در جنگل کشف شد. آزمایش دی ان ای روز سه شنبه به صراحت نشان داد استخوان های کشف شده در این جنگل متعلق به این دختربچه است. همچنین لوازم دیگری در همان قسمت کشف شده که احتمال می رود برای همین قربانی باشد.
بقایای دختر نه ساله که در سال 2001 مفقود شده بود توسط یک جوینده قارچ در جنگلی واقع در آلمان کشف شد. طبق اظهارات پلیس جمجمه و استخوان کشف شده در زمین های جنگل به پگی تعلق دارد. این استخوان ها در فاصله ای کمتر از 10 مایل از جایی که قربانی با پدر و مادرش زندگی می کرده، یافت شده است.

شاهدان عینی در همان زمان اذعان داشتند که پگی را آخرین بار به فاصله 50 متری از منزل اش دیده اند، اما تلاش های پلیس برای پیدا کردن وی تا کنون بی نتیجه مانده بود حتی جستجوهای بین المللی در چندین کشور از جمله ترکیه و جمهوری چک برای یافتن وی انجام شده بود. در همان زمان فرضیه آدم ربایی و قتل وی مطرح شده بود. حال نیز با کشف این استخوان ها و و سایلی پلیس تحقیقات خود را پیرامون قتل این دختر آغاز کرده است.

در سال 2004 مردی که مشکل یادگیری داشته به اشتباه به اتهام قتل پگی به زندان افتاد که بعد از گذر 10 سال این حکم لغو شد. این مرد 40 بار تحت بازجویی قرار گرفت و در حالی که وکیلی نداشت تحت فشار اعتراف به قتل این دختر کرده بود. مورد پگی با "مادلین مک کان" سه ساله از بریتانیا که در سال 2007 در آلگاروه واقع در جنوب پرتغال مفقود شده بود، قابل مقایسه است.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

زن 24 ساله 3 بچه بی پدرش را خفه کرد / او هرگز شوهر نکرده بود! + عکس

فوری / اینبار آتش سوزی هولناک در قهوه خانه چالوس / 12 به شدت سوختند

اتفاق عجیب هنگام رقص چند دختر روی استیج + فیلم و عکس

عاقبت تلخ ارتباط شوم یک جوان با زن عمویش

مرگ تلخ زن جوان به خاطر آزار و اذیت وحشیانه 2 تبهکار

پرنده‌ای که سربازان آمریکایی را به وحشت انداخت! + فیلم

زن جوان تهرانی برای شوهرش به خواستگاری رفت! + عکس

سمانه شوهرش را پای تخت خواب غافلگیر کرد+ عکس

لحظه آزار دختر توسط فوتبالیست خارجی و 3 دوستش+ فیلم و عکس

سرقت شبانه 2 دستگاه عابربانک در میدان مادر تهران + عکس

هربار به خانه منصور می رفتم زنان خیابانی را در اتاقش می دیدم

دردسر برای قاضی پرونده 2 جوان شیطان صفت +عکس

مردی زن بد حجابش را خفه کرد!

این دختر را می شناسید او می گوید: مرا رها نکرده اند! + فیلم و عکس

آیا این خبر مفید بود؟