خانه 3 طبقه قدیمی در آتش سوخت / در تهران رخ داد + عکس ها

در ساعت 23:55 دقیقه شب گذشته شهروندان در تماس تلفنی با سامانه 125 از بروز آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع علی آباد، بلوار ابریشم، خیابان احمد مسیح خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 83 و 95 به همراه گروه امداد و نجات 6 را عازم محل حادثه کرد.

به گزارش رکنا، به گفته مهدی یگانه فرمانده آتش نشانان ایستگاه 83 آتش نشانی، محل حادثه یک منزل مسکونی سه طبقه قدیمی ساز بود که در هر سه طبقه آن مقدار زیادی از انواع ضایعات وجود داشت.

وی اضافه کرد: دراین حادثه، این منزل مسکونی به علت نامعلومی آتش گرفته و کاملا شعله ور شد البته بنابر گفته مالک ساختمان، خوشبختانه تمامی ساکنان آن در هنگام وقوع آتش سوزی، ساختمان را ترک کرده بودند.

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی و پس از قطع جریان برق و گاز ساختمان، با استفاده از چند رشته لوله آبده آتش نشانی به مهار شعله های آتش مشغول شدند و دراین میان، گروه دیگری از نیروهای آتش نشانی نیز به طور همزمان در داخل ساختمان به جستجوی محبوس شدگان احتمالی پرداختند.

یگانه خاطرنشان کرد: آتش نشانان در همان دقایق ابتدایی شعله های سرکش آتش را به طور کامل مهار کرده و همچنین دودهای منتشر شده را به وسیله فن های مکانیکی از داخل ساختمان به بیرون تخلیه کردند.

وی با اشاره به اینکه در این آتش سوزی هیچ یک از ساکنان این ساختمان سه طبقه قدیمی دچار مصدومیت نشدند، افزود: علت وقوع این آتش سوزی هم اکنون توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران در دست بررسی است.

آتش سوزی

آتش سوزی

آتش سوزی

آتش سوزی

آیا این خبر مفید بود؟