عکس های آتش سوزی در پارکینگ تجاری میدان ولیعصر

آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان 5 طبقه اداری – تجاری در خیابان ولی عصر با تلاش آتش نشانان به سرعت مهار و از گسترش آن به طبقات فوقانی جلوگیری شد.

به گزارش رکنا، ساعت 16:58 روز گذشته طی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر مشاهده خروج دود و آتش از یک ساختمان 5 طبقه، ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 43، 11، 84 گروه امداد و نجات مستقر در ایستگاه 49، تیم مقابله با حوادث شیمیایی(هزمت) به همراه نردبان و خودروی تنفسی را به محل حادثه در خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، نبش خیابان والی نژاد اعزام کرد.

بهنام ریاضی مدیر منطقه 2 عملیات سازمان آتش نشانی تهران که در محل حادثه حضور داشت، در این خصوص گفت: در یک ساختمان 5 طبقه تجاری - اداری در قسمت پارکینگ طبقه همکف آن مقادیر زیادی لوازم و نیز چوب بصورت غیر استاندارد دپو شده بود که به علت نامعلومی طعمه آتش سوزی شد.

وی افزود: درکنار این لوازم و چوب، یکدستگاه خودرو سوناتا پارک شده بود که در جریان این حادثه به طور سطحی در معرض شعله های آتش شد.

ریاضی ادامه داد: درپی این آتش سوزی، شعله های آتش از پنجره های پارکینگ به بیرون زبانه کشید و همچنین دود ناشی از آن به داخل طبقات نفوذ کرد که خوشبختانه همه افراد در لحظات اولیه از ساختمان خارج شده بودند.

مدیر منطقه 2 عملیت تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی اولیه و قطع جریان برق و گاز به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول با استفاده از یک رشته لوله آبرسان اقدام به خاموش کردن آتش سوزی کردند و همزمان گروه دوم هم برای اطمینان بیشتر از نبود افراد محبوس شده در ساختمان به جستجو در طبقات پرداختند.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان سرانجام این آتش سوزی را در همان طبقه همکف و داخل پارکینگ مهار و خاموش کرده و از سرایت آن به طبقات فوقانی ممانعت به عمل آوردند.

ریاضی تاکید کرد که علت وقوع این آتش سوزی در حال حاضر توسط کارشناس آتش نشانی منطقه 2عملیات سازمان در دست بررسی قرار گرفت.

آتش سوزی

آتش سوزی

آیا این خبر مفید بود؟