تصادف جان ولی شا عامری را گرفت + عکس

تصادف باعث مرگ ولی شا عامری شد. ولی شا عامری جانباز دفاع مقدس راننده ستاد انتخابات بود که هنگام ماموریت تصادف و جان خود را از دست داد . ولی شا عامری در ماموریت در حال عبور از جاده های سخت بود که تصادف جانش را گرفت.

 ولی‌شا عامری جانباز دوران دفاع مقدس و راننده مأمور شده از سوی منطقه 6 گاز هرمزگان به ستاد انتخابات در روز انتخابات و در حین انجام مأموریت بر اثر تصادف جان باخت.

به گزارش رکنا، ولی شا عامری راننده مأمور شده از سوی شرکت گاز منطقه 6 هرمزگان که به همراه خودروی شاسی بلند (پیکاب) برای کمک به انتقال صندوق به مناطق صعب العبور در خدمت ستاد انتخابات بوده در جاده فین به بندرعباس دچار سانحه تصادف می‌شود.

وی در روز انتخابات با هیأت نظارت بر انتخابات بخش فین همکاری می‌کرده است که دچار سانحه می‌شود.

فرمانداری بندرعباس با توجه به سوابق ایثارگری دوران دفاع مقدس وی و همچنین جانبازی 25 درصدی ولی‌شا عامری و با توجه به این که در روز انتخابات در راستای خلق حماسه باشکوه مردم در انتخابات مشغول خدمت بوده، در نامه‌ای از استانداری هرمزگان درخواست پیگیری به منظور لحاظ شدن «شهید» برای وی و در نظر گرفتن حقوق مرتبط با شهید برای خانواده وی شده است.

به گزارش فارس، متأسفانه وقوع این حادثه در روز انتخابات از سوی دستگاه‌های مسؤول اطلاع رسانی نشد و لذا خانواده عامری گلایه‌مند از این مسأله، موضوع را با رسانه‌ها در میان گذارده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟