اولین فیلم از صحنه تصادف مرگبار اتوبوس سرباز معلم ها! + علت
حجم ویدیو: 2.41M | مدت زمان ویدیو: 00:00:19

تریلی در سانحه ای با اتوبوس سربازان برخورد کرد و در طی تصادف اتوبوس سربازان در جاده ابرکوه به دهشیر 5 سرباز کشته شدند.  و تصادف اتوبوس سربازان ساعت ۶ صبح امروز پنجشنبه رخ داد و اتوبوس سربازان  در دهشیر با تریلی برخورد کرد.

به گزارش رکنا، خالدی، رئیس سازمان اورژانس کشور گفت : متأسفانه امروز صبح یک دستگاه اتوبوس در محور زاهدان – آباده در دهشیر یزد واژگون شد که در این حادثه پنج نفر کشته و ۳۳ نفر مصدوم شدند. تمامی مسافران این اتوبوس سرباز بودند که در حال اعزام به محل خدمت بودند.

 یک منبع آگاه نیز خبر داد که تمامی سرنشینان این اتوبوس مشمولینی بودند که قرار بود به عنوان سرباز معلم در آموزش و پرورش خدمت کنند. این مشمولین اعزامی‌های امسال بودند که از مهرماه بنا بود تا به عنوان معلم در محل‌های تعیین شده ادامه خدمت سربازی خود را بگذرانند.

پلیس راه یزد علت واژگونی اتوبوس در دهشیر تفت را نقص فنی ترمز اعلام کرد.

علت واژگونی اتوبوس سربازان در یزد

رییس پلیس راه استان یزد گفت: علت اصلی واژگونی یک دستگاه اتوبوس روز پنجشنبه در مسیر دهستان دهشیر شهرستان تفت به استان فارس نقص فنی ترمز خودرو و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه است.  

در حالیکه سازمان اورژانس یزد در گزارش اولیه خود اعلام کرد که در این حادثه پنج نفر کشته و ۲۸ تن  زخمی شدند، در گزارش جدید خود احتمال داد که شمار فوتی ها  افزایش یابد.

آیا این خبر مفید بود؟