تصادف شدید هلیکوپتر امداد با تکنیسین اورژانس سمنان

به گزارش رکنا، دکتر محمد اطهری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال تصادف یک کامیونت با تانکر سوخت، و جدا شدن تانکر و ایجاد آتش سوزی، همکاران ما به محل حادثه اعزام می‌شوند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی و رئیس اورژانس پیش بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی سمنان افزود: در ادامه این حادثه یک کامیونت دیگر نیز با یک خودروی سواری برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه این حادثه 5 مصدوم داشته تصریح کرد: در ادامه برای انتقال مصدومان درخواست آمبولانس هوایی می‌شود که یکی از تکنیسین‌های ما در حین راهنمایی هلی‌کوپتر برای نشستن در محل و اعزام مصدومان، یک کامیونت با تکنیسن و کارشناس اورژانس سمنان برخورد و این همکار پرتلاش دچار مصدومیت می شود.

اطهری از مصدومیت شدید این تکنسین در حین خدمت خبر داد و اضافه کرد: متاسفانه این تکنسین دچار آسیب جدی شده و قفسه سینه، سر و برخی از اندام‌های دیگر وی دچار شکستگی و مصدومیت شده است.

وی از اعزام فوری 5 مصدوم حادثه به همراه تکنسین مصدوم فوریت‌های پزشکی سمنان خبر داد و گفت: هر 6 مصدوم به بیمارستان کوثر منتقل و تحت مداوا قرار گرفتند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟