قتل مرد ابهری با شلیک 8 گلوله

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی اظهار داشت: بین ساعت 8 تا 8:30 صبح امروز (سه‌شنبه 11 خرداد) در یکی ازروستاهای ابهر متاسفانه 2 نفر که نسبت فامیلی نیز داشته‌اند و اختلافات دیرینه داشته و اختلافات‌شان به بیش از یک دهه قبل برمی‌گردد در مسیر روستا همدیگر را دیده و برنمی‌تابند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه این 2 نفر با یکدیگر درگیر می‌شوند.

رحمتی با بیان اینکه این درگیری منجر به وقوع یک فقره قتل می‌شود، افزود: یکی از آن‌ها دیگری را با اسلحه شکاری، تعقیب کرده و در یکی از خانه‌ها پیدا کرده و متاسفانه با 8 تیر به گلوله می‌بندد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه فرد مضروب در این درگیری در بیمارستان، فوت می‌کند، گفت: عوامل آگاهی شهرستان و تمام پلیس‌های تخصصی این شهرستان نسبت به قضیه، حساس شده و به محل منازعه مراجعه کرده و مسببین و عاملین را دستگیر می‌کنند و همه تحت نظر و بازداشت هستند.

وی اظهار داشت: توصیه پلیس به تمام شهروندان این است که ابتدا برای حل مشکلات خود به قانون مراجعه کنند ضمن اینکه کنترل خشم داشته باشند تا این اتفاقات پیش نیاید.

رحمتی با بیان اینکه وقوع قتل در این حادثه، محرز شده است، خاطرنشان کرد: اسلحه شکاری، کشف و ضبط شده و ضارب نیز دستگیر شده و پرونده قتل در فرآیند و مراحل تحقیقات اولیه است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟