عکس های زنده دفن شدن یک مرد در جنوب تهران / بوی جسد فاش کرد

مرد تهرانی در ریزش آوار خانه زنده زنده دفن شد و بوی جسد این مرد حکایت از این داشت که چند روز از مرگش گذشته است.

 مرد 70 ساله ای در حادثه ریزش یک منزل قدیمی در خیابان وحدت اسلامی تهران زیرآوار ماند و جان باخت.

به گزارش رکنا، اهالی محل با استشمام بوی بدی که از یکی از منازل قدیمی به مشام می رسید، طی تماس با سامانه 125 درحدود ساعت 16:10 دقیقه روز گذشته، بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه 1 و نیز گروه امداد و نجات 1 سازمان به محل حادثه در خیابان وحدت اسلامی، نرسیده به میدان شاپور، کوچه فرزین اعزام شدند.

براساس این گزارش، رضا ارست فرمانده گروه امداد و نجات یک سازمان آتش نشانی تهران در این باره اظهار داشت: محل حادثه یک منزل دو طبقه قدیمی بود که به علت نامشخصی یکی از اتاق ها درطبقه همکف به داخل زیرزمین ریزش کرد.

وی با اشاره به اینکه در هنگام وقوع این حادثه، در داخل طبقات اول و دوم این ساختمان قدیمی دو طبقه هیچ کس حضور نداشت، افزود: دراین ساختمان، پیرمرد 70 ساله ای درداخل زیرزمین زندگی می کرد که در زمان وقوع این اتفاق در زیر آوار ماند و زیر خروارها آجر و نخاله ساختمانی مدفون شد.

ریزش آوار در جنوب تهران جان مرد تهرانی را گرفت

فرمانده نجاتگران آتش نشانی تصریح کرد: با توجه به انتشار بوی بد در محل حادثه، آتش نشانان و نجاتگران با بستن دستگاه تنفسی وارد محل حادثه شده و عملیات آواربرداری را آغاز کردند که سرانجام توانستند پیکر بی جان این مرد 70 ساله را از زیر آوار بیرون آورند.

رضا ارست اضافه کرد: متورم بودن جنازه این شخص و همچنین استشمام بوی بد این جسد حاکی از گذشت دو تا سه روز از مرگ این پیرمرد در زیرآوار بود.

وی تاکید کرد: جنازه مرد متوفی جهت شناسایی هویت وی و نیز بررسی علت مرگ و همچنین علت بروز این حادثه تحویل نیروی انتظامی شد تا به پزشکی قانونی انتقال یابد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

عکس: آ

آیا این خبر مفید بود؟