تصادف زنجیره ای شدید در تهران + عکس پژو له شده

سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب از وقوع یک فقره تصادف چند وسیله‌ای در بزرگراه مدرس خبر داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ رنجبر در تشریح خبر فوق اظهار داشت: مقارن ساعت ۸:۰۳ صبح امروز در مسیر شمال به جنوب مدرس بعد از بهشتی یک دستگاه سواری ۲۰۶ با ۵ وسیله نقلیه دیگر برخورد می‌کند.

رنجبر تصریح کرد: سواری پژو که دچار نقص فنی شده و قادر به کنترل وسیله خود نبود در مجموع با ۵ خودرو اعم از لیفان ،پراید ، پژو ، مزدا و ال نود برخورد کرده و خسارت شدید وارد می کند که بلافاصله ماموران پلیس راهور فاتب به همراه عوامل امدادی در محل حاضر و نسبت به بررسی علل وقوع این حادثه اقدام می کنند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت با بیان اینکه بخاطر این تصادف چند وسیله ای شاهد ایجاد ترافیک مقطعی در این مسیر بودیم از تلاش کارکنان راهور برای هدایت خودروها به کنار راه و ایمنی مسیر و بازگشت ترافیک به حالت عادی خود خبر داد .

سرهنگ رنجبر از رانندگان درخواست کرد: قبل از حرکت حتما نسبت به رفع نقص فنی خودروی خود اقدام کنند تا دیگر شاهد بروز این حوادث نباشیم .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟