مرگ تلخ 3 مرد چاه کن در عمق چاه دست ساز / در کرمانشاه رخ داد

مسوول روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه از کشته شدن سه تن بر اثر گازگرفتگی درون یک حلقه چاه دست‌ساز در منطقه دینور شهرستان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش رکنا ، سید «احسان سهیلی» با اعلام این خبر افزود: ساعت 3 بامداد خبری مبنی به گیر افتادن چهار نفر در درون یک حلقه چاه دست‌ساز در منطقه دینور شهرستان صحنه به ستاد فرماندهی آتش نشانی کرمانشاه گزارش شد که با هماهنگی با مدیریت بحران استانداری و فرمانداری کرمانشاه ۲ تیم تخصصی از این سازمان به محل حادثه اعزام شد.

بیرون کشیدن 4 نفر از چاه در کرمانشاه

او توضیح داد: با حضور ماموران آتش نشانی تلاش برای نجات چهار نفر که در حین حفاری چاه غیر مجاز دچار حادثه شده بودند، آغاز و پس از ۲ ساعت هر 4 نفر از درون چاه بیرون کشیده شدند.

کمبود اکسیژن در چاه 3 نفر را کشت

سهیلی گفت: متاسفانه سه نفر از چهار نفر به علت کمبود اکسیژن دچار گاز گرفتی و فوت کردند و یک نفر نیز نجات یافت.

دینور از توابع شهرستان صحنه در حدود ۱۰۰ کیلومتری شمال شرقی کرمانشاه واقع شده است.

آتش نشانی کرمانشاه در سال ۹۹ بیش از ۲ هزار و ۵۷۷ عملیات اطفاء حریق، امداد و نجات و رفع آبگرفتگی انجام داد که از این تعداد هزار و ۶۴۵ مورد آتش سوزی ، ۳۱۷ مورد حریق منزل، ۹۷ حریق تجاری، ۱۷۱ حریق وسایل نقلیه، ۹۳۲ مورد امداد و نجات، ۱۷ مورد ریزش آوار، ۱۶۰ مورد رفع آب گرفتگی منازل و گیرافتادگی افراد آسانسور از جمله اقدامات آتش نشانی در سال ۹۹ است.

همچنین در این عملیات ها ۴۶ مورد فوتی، ۳۴۰ مورد مصدوم و ۴۵۸ مورد نجات یافته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟