3 عکس از طوفان در مینی سیتی تهران

به گزارش رکنا، ساعت ۲۳:۵۹ دقیقه شب گذشته به دنبال وزش شدید باد و طوفان در شهر تهران، داربست های فلزی یک ساختمان در دست ساخت سقوط کرد که شاهدان این حادثه طی تماس تلفنی با سامانه 125، وقوع این حادثه را به آتش نشانی خبر دادند.

ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران نیز در پی دریافت اطلاعات از سوی شهروندان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۳۱و‌گروه امداد ونجات ۱۰ را به محل حادثه واقع در مینی سیتی، شهرک سوهانک روانه کرد.

رضا امیری یگانه معاون منطقه سه عملیات آتش نشانی تهران در مورد جزئیات این حادثه گفت: داربست های فلزی که بر روی نمای ساختمان 12 طبقه در حال ساخت نصب شده بود، ناگهان به علت وزش شدید باد و طوفان به داخل خیابان سقوط کرد که خوشبختانه به هیچ کس آسیب جانی نرسید فقط منجر به خسارت مالی شد.

وی افزود: دراین حادثه نیمی از داربست ها به داخل خیابان سقوط کرد و نیمی دیگر به حالت خمیده در آمد که هرآن ممکن بود به پایین سقوط کند.

معاون‌منطقه سه عملیات آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان پس از بازدید و بررسی اولیه، با استفاده از جرثقیل دستی(تیفور) اقدام به مهار داربست های فلزی کردند.

وی ادامه داد: نیروهای آتش نشانی پس از ثابت نگه داشتن داربست ها، با توجه به این که بخشی از داربست ها به سمت خیابان به حالت معلق درآمده بود، با همکاری کارگران نصاب اقدام به باز کردن داربست ها کردند.

امیری یگانه با اعلام این که هیچ یک از کارگران ساختمانی و نیز رهگذران دراین حادثه آسیبی ندیدند، تاکیدکرد: پس از ایمن سازی کامل محل حادثه، نیروهای آتش ‌نشانی تذکرات ایمنی لازم را به مالک ساختمان و نیز کارگران گوشزد کردند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟