انهدام باند سارقان سنگ فیروزه در نیشابور / آنها میلیاردر بودند

سارقان به سرقت سنگ فیروزه از یک مغازه در نیشابور پرداختند.

به گزارش رکنا ، سرهنگ حسین دهقان‌پور فرمانده انتظامی نیشابوراظهار کرد: در پی اعلام شکایت یک شهروند مبنی بر سرقت فیروزه از مغازه‌اش، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی نیشابور بیان کرد: در بررسی‌های اولیه کارآگاهان پلیس آگاهی، مشخص شد متهمان به صورت بسیار حرفه‌ای و ماهرانه وارد مغازه شده و پس از سرقت مقادیری فیروزه با یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه از محل متواری شده‌اند.

دستگیری یکی از سارقان سنگ فیروزه در نیشابور

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی نیشابور تحقیقات گسترده‌ای را آغاز کردند و پس از کشف محل اختفای یکی از متهمان در یکی از شهرستان‌های خراسان رضوی با اخذ نیابت قضایی در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه سارق را دستگیر کردند.

همدستان سارق سنگ فیروزه شناسایی شدند

دهقان‌پور افزود: متهم پس از مواجهه با ادله و مستندات پلیس علاوه بر سرقت از مغازه فیروزه‌فروشی با ارزش تقریبی ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به ۲ فقره سرقت از خانه مسکونی و یک فقره سرقت موتورسیکلت از شهرستان‌های دیگر اعتراف و ۲ همدست خود را نیز معرفی کرد.

فرمانده نیروی انتظامی نیشابور تأکید کرد: با دستگیری ۲ متهم دیگر پرونده‌ در بازرسی از مخفیگاه سارقان به جز فیروزه‌های سرقت شده تعدادی لوازم خانگی و همچنین یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه نیز کشف و ضبط شد.

وی گفت: تحقیقات از این متهمان که تحت تعقیب پلیس آگاهی خراسان رضوی نیز بوده‌اند برای کشف دیگر اقدام‌های مجرمانه احتمالی آنان ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟