دستگیری متهم اصلی پرونده  کلیپ های جنجالی / ردپای یک زن

رییس پلیس فتا استان اردبیل از شناسایی عامل تولید و انتشار کلیپ‌های جنجالی خبر داد.

به گزارش رکنا ، علی قهرمان طالع بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برابر گزارش‌های رسیده مبنی بر اینکه کلیپ‌های چالشی در اردبیل تولید و از طریق یک صفحه در فضای مجازی به یکی از خوانندگان جنجالی خارج از کشور ارسال می‌شود، موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

گرداننده صفحه ارسال کلیپ برای خواننده جنجالی یک خانم بود

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا ضمن تشکیل پرونده و جمع‌آوری سرنخ‌های اولیه با اقدامات فنی و پلیسی، شماره تماس گرداننده صفحه را که متعلق به یک خانم بود، مورد شناسایی قرار دادند.

رییس پلیس فتا استان اردبیل بیان داشت: صاحب سیم کارت پرونده مذکور به پلیس فتا دعوت شد و اعلام داشت که سیم‌کارت مورد نظر توسط فرزندش مورداستفاده قرار گرفته است و او هیچ‌گونه اطلاعی از فعالیت‌های وی در فضای مجازی ندارد.

دستگیری متهم اصلی پرونده ساخت کلیپ های جنجالی

وی ادامه داد: طی یک عملیات پلیسی، متهم اصلی پرونده با هماهنگی مقام قضایی به همراه تجهیزات صوتی و تصویری دستگیر شد و در بازجویی‌های اولیه اعتراف کرد که کلیه کلیپ‌ها و دابسمش‌ها را برای جلب‌توجه و افزایش دنبال‌کنندگان تهیه کرده است.

قهرمان طالع گفت: در نهایت با تکمیل اعترافات، متهم برای ادامه روند قضایی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

وی تأکید کرد: کاربران فضای مجازی باید توجه داشته باشند که در استفاده از اینترنت و فضای مجازی قوانین را رعایت نمایند و به‌هیچ‌وجه موارد غیراخلاقی و غیرمجاز را در بستر فضای سایبری منتشر نکنند.

رییس پلیس فتا استان اردبیل گفت: کاربران می‌توانند از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir قسمت مرکز فوریت‌های سایبری با ما در ارتباط بوده و چنین مواردی را گزارش نمایند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟