حمله مار غول پیکر به صاحبخانه در توالت + عکس عملیات مارگیری

مار ۳.۵ متری‌ای که در توالت پنهان شده بود به صاحبخانه حمله ور شد.

به گزارش رکنا ، شهروند مالزیایی که قصد استفاده از سرویس بهداشتی خانه اش را داشت هرگز تصور نمی‌کرد که با حمله یک مار پیتون غول پیکر غافلگیر خواهد شود.

مار در توالت فرنگی

این مرد که هویتش مشخص نشده در حال استفاده از توالت فرنگی خانه اش بود که ناگهان با حمله یک مار پیتون مواجه شد. او پس از حمله این مار ۳.۵ متری در حالی که دچار ترس و وحشت شده بود اقدام به فرار کرد.

شکار مار در توالت فرنگی توسط مارگیران

دقایقی بعد مارگیران یک مرکز نجات حیوانات در خانه این مرد در منطقه «گِلانگ پاتاه» حاضر و این مار را شکار کردند. آنها پس از حضور در محل حادثه یک مار پیتون غول پیکر را که در سوراخ کاسه توالت فرنگی پنهان شده بود پیدا کردند. تصاویر منتشر شده لحظه شکار این مار توسط مارگیران را نشان می‌دهد. بنا به گفته مارگیران بزرگی مار موجب شکسته شدن برخی از لوله‌های تولت فرنگی شد.

خارج ساختن مار ا ز توالت فرنگی

این مرکز نجات حیوانات با انتشار این تصاویر در فیسبوک نوشت: «در هنگام حضور در سرویس بهداشتی مراقب باشید. درب سرویس بهداشتی را برای جلویگری از ورود حیوانات ببندید.»

گفتنی است؛ وقوع این حادثه در حالی خبرساز می‌شود که سال گذشته نیز حمله یک مار پیتون به یک زن تایلندی خبرساز شده بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟