وحشت کشاورز با مشاهده مار پیتون + فیلم
حجم ویدیو: 23.51M | مدت زمان ویدیو: 00:03:12

پنهان شدن مار پیتون غول پیکر در داخل خودرو موجب ترس و وحشت یک کشاورز تایلندی شد.

به گزارش رکنا ، این کشاورز که با خودروی خود به مزرعه رفته بود با دیدن این مار غول پیکر شوکه شد. این اتفاق در منطقه «کهلونگ یانگ» تایلند رخ داد.

این اتفاق زمانی رخ داد که «سانگوان راچاوونگ» ۵۰ ساله خودروی خود را در کنار بوته‌ها پارک کرده و برای آبیاری وارد مزرعه شده بود. آقای راچاوونگ پس از آنکه کارش به پایان رسید هنگام بازگشت به خانه متوجه مار پیتون ۲ متری‌ شد که آرام آرام وارد عقب خودرو او می‌شد. در حالی که در ابتدا او تلاش کرد با گرفتن دم مار آن را از خودرو بیرون بکشد، اما موفق به این کار نشد.

ماموران مار پیتون را از عقب خودرو بیرون کشیدند

پس از ناپدیدشدن مار در عقب خودرو این کشاورز با مرکز امداد و نجات تماس گرفت و از آن‌ها کمک خواست. ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده است لحظه‌ای را که ماموران تیم نجات این مار پیتون را از عقب این خودرو بیرون می‌کشند نشان می‌دهد.

بنا به گزارش CH۷ تایلند این مار بدون آسیبی از داخل خودرو بیرون آورده شده و سپس توسط ماموران نجات در طبیعت رها شد. راچاوونگ در گفتگو با یکی از رسانه‌های محلی ضمن دشوار دانستن عملیات ماموران نجات گفت که مخفی شدن مار در عقب خودرو کار ماموران را سخت کرده بود. او گفت که فکر می‌کند این مار به دنبال یک جا و مکان راحت برای خود بود و به همین دلیل کف عقب خودروی او را انتخاب کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟