عکس جنازه مرد تهرانی در میدان قزوین / روز گذشته رخ داد

تصادف مرگبار در میدان قزوین یک مرد را به کشتن داد.

سرهنگ احسان موُمنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب اظهار داشت:سرهنگ احسان مومنی در خصوص این خبر گفت : در ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه بعد از ظهر دیروز در مسیر شمال به جنوب خیابان کارگر بعد از میدان قزوین یکدستگاه اتوبوس شرکت واحد در خط ویژه اتوبوس در حال حرکت بوده که به علت تجاوز به چپ از مسیر مجاز با یک دستگاه موتورسیکلت که در مسیر جنوب به شمال در حال حرکت بوده به صورت جلو به جلو برخورد می نماید .

تصادف مرگبار میدان قزوین تهران

به گزارش رکنا، وی گفت : پس از این برخورد شدید راننده موتورسیکلت به سمت راست خیابان پرتاب شده و بر اثر برخورد سر با آسفالت خیابان متاسفانه در محل فوت مینماید.

مومنی افزود : بلافاصله تیم کارشناسی منطقه 11 پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل نسبت به بررسی علل و عوامل تصادف اقدام نمودند .

سرهنگ احسان موُمنی توصیه نمود: رانندگان اتوبوس حتما با سرعت مطمئنه در خطوط ویژه تردد کنند تا در صورت مشاهده هرگونه خطر بتوانند وسیله نقلیه را کنترل نمایندو همچنین رانندگان موتورسیکلت در هنگام رانندگی حتما از کلاه ایمنی استفاده کنند تا شاهد وقوع چنین حوادث دلخراشی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟