مرگ کودک 2 ساله در تصادف شدید نیسان آبی با پراید + عکس

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در اثر برخورد نیسان وانت با پراید در آزادراه کرج – قزوین محدوده پل حصارک، یک نفر کشته و ۴ نفر مصدوم شدند.

به گزارش رکنا ، سرهنگ سید مجید فیض جعفری با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف منجر به جرح در آزادراه کرج قزوین محدوده پل حصارک، بلافاصله مأموران پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

حرکت با دنده عقب در البرز حادثه آفرید

وی افزود: با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد که خودرو پراید به صورت دنده عقب خلاف جهت آزادراه در حال حرکت بوده که خودروی نیسان وانت از پشت با او برخورد کرده است.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز ادامه داد: متاسفانه در این حادثه تلخ یک سرنشین پراید که کودکی ۲ ساله بوده فوت کرده و ۲ سرنشین دیگر آن مجروح و به مرکز درمانی منتقل شدند.

مجروحیت 2 سرنشین نیسان وانت در البرز

سرهنگ فیض جعفری تصریح کرد: در این حادثه رانندگی ۲ سرنشین خودروی نیسان وانت نیز مجروح شدند که با حضور اورژانس آنها نیز به مرکز درمانی منتقل شدند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد که کارشناسان پلیس راه علت حادثه را حرکت خلاف جهت آزادراه از سوی خودرو پراید اعلام کرده اند.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز در پایان خطاب به رانندگان گفت: یک حرکت اشتباه می تواند خسارات جبران ناپذیر آن ایجاد کند پس با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و عمل به توصیه های پلیس از وقوع حوادث تلخ این چنین پیشگیری کنید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟