گمشدن همزمان 5 کودک در خوسف خراسان جنوبی + آخرین خبر

به گزارش رکنا،  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: با تلاش ماموران پلیس در شهرستان خوسف، پنج کودک گمشده در کویر خراسان جنوبی پیدا شدند و به آغوش خانواده‌هایشان بازگشتند.

سرهنگ علی اکبر حیدری روز جمعه اظهار داشت: عصر روز گذشته با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه پنج کودک در حاشیه کویر و اطراف رودخانه روستای "روده" در شهرستان خوسف گم شده‌اند، بلافاصله نیروهای پلیس با همکاری اهالی محل برای یافتن کودکان گمشده اعزام شدند.

وی افزود: ماموران پس از یک ساعت تفحص در حاشیه کویر، پنج کودک را در عمق ۱۵ کیلومتری کویر در حالی که به شدت خسته و تشنه و در کویر سرگردان شده بودند، پیدا کردند و با انجام کمک‌های اولیه، نیازهای اولیه آنان را برطرف کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی با توصیه به خانواده‌ها برای مراقبت بیشتر از فرزندان در مناطق کویری، تفریحی و تفرجگاه‌ها تصریح کرد: کودکان پیدا شده در صحت کامل به آغوش خانواده‌هایشان بازگشتند.

استان کویری خراسان جنوبی ۱۱ شهرستان دارد و مرکز شهرستان خوسف در ۳۶ کیلومتری بیرجند است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟