زنده زنده سوختن زن و شوهر اردبیلی در حادثه انفجار

به گزارش رکنا، بر اثر حادثه انفجار گاز شهری در شهرستان کوثر، ۲ نفر دچار مصدومیت شده و با توجه به شدت سوختگی بالای ۵۰ درصد به بیمارستان فاطمی اردبیل منتقل شدند.

این حادثه در ساعت ۱۵:۴۸ امروز سه‌شنبه ۳ فروردین ماه ۱۴۰۰، رخ داده و طی تماسی که با اورژانس شهرستان کوثر انجام گرفته، یک مورد حادثه انفجار گاز شهری در منزل مسکونی گزارش شده است.

این منزل مسکونی واقع در گیوی پایین، میدان امام بوده و پس از اعلام محل حادثه توسط اهالی منطقه، در سریع‌ترین زمان ممکن آمبولانس ۱۱۵ شهرستان کوثر همراه با اکیپ درمانی مجهز برای بررسی وضعیت مصدومان و حادثه به محل اعزام شده است.

سوختگی شدید زن و شوهر اردبیلی در انفجار

پس از اعزام نیروهای امداد و انجام معاینات اولیه ۲ مصدوم که زن و شوهر بودند از محل حادثه خارج و با توجه به شدت سوختگی بالای ۵۰ درصد با آمبولانس فوریت‌های پزشکی به بیمارستان امام خمینی (ره) کوثر منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، با توجه به وخامت حال مصدومان و شدت سوختگی ناشی از حادثه انفجار گاز در محل منزل مسکونی، با تشخیص کادر درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کوثر برای ادامه درمان و انجام دقیق معاینات تکمیلی توسط دو دستگاه آمبولانس به بیمارستان فاطمی اردبیل منتقل شدند.

خوشبختانه این حادثه تاکنون فوتی نداشته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟