فیلم بازداشت 2 سارق از سوی ماموران آتش نشانی + عکس
حجم ویدیو: 7.11M | مدت زمان ویدیو: 00:01:09

در این حادثه که در منطقه «چیکاماگالورو» در ایالت کانتاکارا رخ داد زمانی که این دو سارق با موتورسیکلت خود قصد فرار داشتند ماموران آتشنشانی با واژگون کردن موتورسیکلت مانع فرار آن‌ها شدند.

به گزارش رکنا، ویدئویی که توسط دوربین مداربسته تهیه شده است چگونگی وقوع حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو در حالی که دو سارق کلاه کاسکت بر سر دارند دیده می‌شوند. در این ویدئو در حالی که آن‌ها پس از انجام سرقت قصد فرار با موتورسیکلت خود را دارند افراد محلی در طرف دیگر جاده تلاش می‌کنند مانع فرار این دو شوند.

وقتی ماموران آتش نشانی تبدیل به پلیس می شوند!

لحظاتی بعد در حالی که ماشین آتشنشانی در حال عبور از خیابان است یکی از قربانیان از آن‌ها کمک خواسته و راننده خودروی آتشنشانی با کوبیدن ماشین به موتورسیکلت مانع فرار سارقان می‌شود. سارقان که از فرار با موتورسیکلت ناامید شده اند با دویدن به سمت دیگر خیابان از محل سرقت متواری می‌شوند. در این ویدئو افراد محلی که با پرتاب سنگ تلاش می‌کنند آن‌ها را به دام بیندازند دیده می‌شوند.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند هر دو سارق توسط پلیس هند دستگیر شدند. تحقیقات پلیس هند از این دو سارق ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟