نابودی ساختمان  در خیابان فاطمی / آسمان دودی شد + عکس

عصر روز گذشته در پی تماس اهالی محل با سامانه 125 و اعلام وقوع آتش سوزی در یک منزل مسکونی، بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی ، آتش نشانان ایستگاه های 40، 18 و همچنین گروه امداد و نجات 14 به همراه خودروی نردبان و خودروی حامل دستگاه های تنفسی به محل حادثه واقع درخیابان فاطمی غربی، خیابان اعتمادزاده رهسپار شدند.

به گزارش رکنا، بنا به اظهارعلیرضا دانشمند رییس ایستگاه 91 سازمان آتش نشانی تهران ، آتش سوزی در یکی از واحد های مسکونی در بالاترین طبقه یک ساختمان چهار طبقه مسکونی اتفاق افتاد.

دود آسمان خیابان فاطمی را سیاه کرد

وی درمورد عملیات نیروهای آتش نشانی دراین حادثه آتش سوزی تصریح کرد: آتش نشانان همراه با تجهیزات خاموش کننده به سرعت خود را به طبقه چهارم ساختمان رسانده و با استفاده از چندین رشته لوله آبدهی به مقابله با شعله های آتش درداخل منزل مسکونی مشغول شده و توانستند آتش را مهار کرده و همچنین از گسترش بیشتر آن به اطراف ممانعت به عمل آورند.

رئیس ایستگاه آتش نشانی ادامه داد: همزمان گروه امداد و نجات آتش نشانی با ایمنی کامل و بستن دستگاه تنفسی در داخل ساختمان مسکونی به جست و جوی گرفتار شدگان احتمالی پرداختند و موفق شدند دو نفر از ساکنان ساختمان که در میان دود و آتش بدام افتاده بودند را به سلامت از داخل ساختمان به بیرون و محل امن انتقال دهند.

دانشمند درخاتمه اظهار داشت: خوشبختانه این آتش سوزی تلفات جانی و مصدوم نداشت و علت بروز این حادثه نیز درحال حاضر از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران در دست بررسی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟