مرگ 6 زن و مرد در  محور قدیم ساوه - تهران / امروز رخ داد + عکس

تصادف 5 خودرو در محور قدیم ساوه - تهران 6 نفر را به کام مرگ کشاند.

 به گزارش رکنا، سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه از جان باختن ۶ نفر به دلیل تصادف پنج دستگاه خودرو در محور قدیم ساوه به تهران خبر داد.

«صیدی» زمان وقوع این حادثه را ساعت ۱۶ و ۳۲ دقیقه امروز عنوان کرد و افزود: در این حادثه همچنین سه تن دیگر از سرنشینان خودروهای حادثه دیده، مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند.

تصادف هولناک در محور قدیم ساوه-تهران

به گفته او، حادثه در ۱۰ کیلومتری شهر مامونیه و در جاده قدیم تهران اتفاق افتاد که سه دستگاه پراید با یک دستگاه پژو و یک دستگاه کامیون خاور برخورد کردند.

صیدی اظهار داشت: بلافاصله ۲ تیم عملیاتی اورژانس ۱۱۵ شهر صنعتی کاوه و مامونیه به محل حادثه اعزام شدند و به سرعت عملیات تریاژ و اقدامات اولیه درمان پیش بیمارستانی را برای مصدومان این حادثه انجام دادند.

سرپرست اورژانس ساوه و زرندیه گفت: متاسفانه در این حادثه ۶ نفر به علت شدت جراحات وارده در همان لحظه های اولیه تصادف در دم جان باخته بودند و سه نفر از حادثه دیدگان این تصادف بعد از دریافت اقدامات اولیه درمان پیش بیمارستانی توسط تیم های عملیاتی برای ادامه درمان به بیمارستان شهید مدرس ساوه منتقل می شوند.

صیدی از مردم درخواست کرد که به علت بارندگی و لغزنده بودن محورهای ارتباطی با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز چنین حوادث دلخراشی جلوگیری کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟