پالو هاسل رپر معروف اسپانیایی بازداشت شد + جزئیات

ناآرامی در اسپانیا به خاطر رپر

تظاهرات مردم برای رپر اسپانیا

صد‌ها تن از هواداران پابلو هاسل رپر معروف اسپانیایی در اعتراض به بازداشت وی به خیابان‌ها آمده و با نیرو‌های پلیس درگیر شدند.

درگیری در کشور اسپانیا

دعوا در اسپانیا

به گزارش رکنا ، پابلو هاسل که برای فرار از زندانی شدن داخل یک دانشگاه پناه گرفته بود، توسط پلیس دستگیر شد. پلیس ایالت کاتالان او را یک روز پس از اینکه همراه با طرفدارانش وارد دانشگاه لیدا شده بودند دستگیر کرد.

خشم هواداران رپر اسپانیایی

نیروهای پلیس اسپانیا

خشم در اسپانیا

پالو هاسل به اتهام ستایش از تروریسم و تهمت به نظام سلطنتی و دولت اسپانیا از طریق توییت‌ها و اشعارش ممکن است به حبس تا شش ماه محکوم شود.

بازداشت رپر اسپانیا

درگیری در اسپانیا

هواداران رپر بازداشتی اسپانیا به پلیس حمله کردند

شکستن شیشه

پیش از آن تعدادی از هوادارانش به ایجاد موانعی در داخل دانشگاه لیدا کاتالان مبادرت کرده بودند. این دانشگاه در ۱۵۰ کیلومتری غرب بارسلونا قرار دارد. تصاویری که از هنگام دستگیری هاسل منتشر شده، نشان می‌دهد که طرفدارانش مواد داخل کپسول‌های آتش‌نشانی را به سوی پلیس می‌پاشند.

اعتراضات شدید به دستگیری رپر اسپانیا

نزدیک به دو ساعت بعد از اینکه ماموران پلیس در اوایل صبح امروز (سه‌شنبه ۱۶ فوریه) وارد دانشگاه شدند، هاسل در حالی که فریاد می‌زد مرگ بر حکومت فاشیست به خارج از دانشگاه انتقال داده شد.

خشم مردم اسچپانیا

هجوم هواداران رپر اسپانیا

بیش از ۲۰۰ هنرمند از جمله پدرو آلمادوار، کارگردان اسپانیایی، و خاویر باردم، هنرپیشه هالیوود با امضای درخواستی، خواهان خودداری مقامات از زندانی کردن هاسل شده بودند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟