وفاداری عجیب یک سگ به صاحب بیمارش! + فیلم
حجم ویدیو: 1.60M | مدت زمان ویدیو: 00:00:12

به گزارش رکنا،حیوانات نیز مانند انسان دارای شعور هستند. دنیای حیوانات، دنیایی است که اگر با دقت به آن بنگریم چیز‌های زیادی را می‌توانیم از آن بیاموزیم. در میان حیوانات، سگ‌ها باوفاترین آن‌ها بر روی کره زمین به شمار می‌روند.

این جانوران وفاداری خود را به طرق مختلف به صاحبشان نشان می‌دهند؛ مثلا در برخی مواقع با فدا کردن جان خود و در برخی مواقع هم با انتظار برای صاحبشان که از او دور شده است، مانند اتفاقی که به تازگی در یکی از مناطق ترکیه رخ داده است.

وفاداری سگ به صاحبش

در این اتفاق عجیب سگ که صاحبش در بیمارستان بستری شده بود به مدت ۶ روز در مقابل درب بیمارستان منتظر او ماند. در تصاویری که از این سگ وفادار در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود این حیوان را در مقابل درب بیمارستان و در حالی که منتظر صاحبش بود نشان می‌داد.

صاحب ۶۸ ساله این سگ که هویتش کمال سِنتورک اعلام شده به علت جراحی مغز در بیمارستانی در شهر ترابوزان واقع در شمال شرقی ترکیه بستری بود. آقای کمال در تاریخ ۱۴ ژانویه در بیمارستان بستری شده بود. در حالی که حدود یک هفته کمال در بیمارستان بستری بود سگ وفادارش در مقابل درب بیمارستان به انتظار مرخص شدن او ماند.

وفاداری دیدنی یک سگ به صاحب بیمارش

با وجود آنکه دختر کمال چند بار تلاش کرد این سگ را با خود به خانه ببرد، اما این حیوان از ترک بیمارستان خودداری کرد.

سرانجام پس از انجام عمل جراحی کمال از بیمارستان مرخص و به حیوان دوست داشتنی خود ملحق شد. ویدئویی که منتشر شده است لحظه‌ای را که کمال با سگ خود پس از ۶ روز دیدار می‌کند نشان می‌دهد. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟