2 مرد کرمانی زنده زنده سوختند +  عکس

به گزارش رکنا، "رضا میرزایی" در تشریح این خبر گفت: عدم رعایت نکات ایمنی و بی احتیاطی‌ باعث انفجار و آتش سوزی یک منزل مسکونی در حاشیه شهر کرمان شد.

وی زمان رخداد این حادثه را ساعت ۷ و۵۰ دقیقه صبح امروز ۲۳ دی‌ماه در شهرک صنعتی اعلام کرد و افزود: بلافاصله بعد از اطلاع از این حادثه آتش‌نشانان ایستگاه‌ شماره ۹ در محل حادثه حضور یافتند.

مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان علت این حادثه را شارژ کردن سیلندر پیک نیک با استفاده از کپسول گاز عنوان کرد و افزود: انفجار باعث تخریب بخشی از منزل شده است و آتش‌سوزی در حال سرایت به دیگر قسمت‌های منزل بود که با حضور به موقع آتش‌نشانان از گسترش آن جلوگیری و آتش سوزی مهار شد.

انفجار خانه مسکونی در کرمان

وی اظهار کرد: دو نفر مصدوم این حادثه که دو مرد پنجاه و شصت ساله هستند قبل از ورود آتش‌نشانان بر اثر شعله‌های حاصل از انفجار دچار سوختگی شده‌اند که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

میرزایی خطاب به شهروندان گفت: از رفتارهای پر خطر مانند شارژ کردن سیلندر پیک نیک در محیط منزل جدا اجتناب شود و با توجه به فرارسیدن فصل سرما نکات ایمنی و پیشگیری را در استفاده از وسایل گرمایشی رعایت نمایند تا دیگر شاهد حوادث این چنینی نباشیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟