ورود اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان به دلال‌بازار سیلندر گاز

روابط عمومی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از کشف ‌و ضبط‌ تعداد زیادی سیلندر گاز غیرمجاز در زاهدان و نقطه صفر مرزی شهرستان هیرمند توسط پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش رکنا، پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان در راستای صیانت از حقوق عامه و حمایت از مصرف‌کنندگان واقعی سوخت به‌ویژه در فصل سرما، شناسایی انبارهای غیرمجاز ذخیره سیلندر گاز در استان را به‌صورت جدی در دستور کار قرار داده‌اند.
در این راستا پس از وصول گزارشات مردمی به ستاد خبری 114 سازمان اطلاعات سپاه استان، یک‌انبار غیرمجاز در حاشیه شهر زاهدان شناسایی و در بازرسی به‌عمل‌آمده تعداد زیادی سیلندر گاز قاچاق از این انبار کشف و ضبط شد. همچنین‌ پاسداران گمنام امام زمان(عج) در شهرستان‌ هیرمند‌ نیز تعداد قابل توجهی سیلندر گاز که افراد سودجو قصد انتقال‌ آن‌ها را به‌ کشور‌ همسایه داشتند کشف و ضبط کردند.
سپاه پاسداران در راستای صیانت از حقوق عامه و مبارزه با قاچاقچیان با کسانی که در شرایط کنونی جامعه با فشار به شهروندان قصد تحصیل مال نامشروع را دارند با جدیت برخورد می‌کند‌ و همشهریان نیز می‌توانند در صورت مشاهده موارد مشابه مراتب را از طریق شماره تلفن 114 ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه استان اطلاع دهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟