یک زن بشقاب پرنده دید  / همه ترسیدند+ فیلم
حجم ویدیو: 13.13M | مدت زمان ویدیو: 00:01:54

یوفو یا همان «شیء پرنده ناشناس»، شاید کمتر کسی در دنیا پیدا شود که این نام را نشنیده باشد. تاکنون تصاویر مختلفی از آن‌ها در سراسر جهان توسط شهروندان عادی تهیه شده است، اما هیچ کس منشاء دقیق آن‌ها را نمی‌داند.

به گزارش رکنا، در حالی که برخی این اشیاء پرنده را تکنولوژی پیشرفته برخی کشور‌های جهان قلمداد می‌کنند، اما برخی ماهیت آن‌ها را فرازمینی و متعلق به موجودات فضایی می‌دانند. این اشیاء پرنده هر چه که باشند، اما تاکنون کسی نتوانسته روی زمین نشانه‌ای از آن‌ها بیابد و شاید در آینده‌ای نزدیک سرانجام جهانیان منشاء این سفینه‌های درخشان در آسمان را دریابند.

به تازگی رویت یک یوفوی درخشان در آسمان کشور آمریکا خبرساز شده است. بنا به گزارش ساکنان محلی این شی پرنده درخشان در تاریخ ۲۷ دسامبر در آسمان ایالت ویرجینیای غربی دیده شد. در تصاویر منتشر شده این شی درخشان در حال حرکت در آسمان دیده می‌شود که اهالی منطقه از این صحنه وحشت زده شدند.

در حالی که برخی این شی درخشان را یک شهاب سنگ دانستند، اما «اسکات سی وارینگ»، یوفوشناس مشهور نظر دیگری را مطرح کرد. او با انتشار تصویری از این یوفو در وبلاگ خود نوشت: «به احتمال زیاد پایگاه مخفی فرازمینی‌ها زیر کوهی بلند در ویرجینیای غربی قرار دارد. چطور ممکن است هنگام سقوط چیزی به این بزرگی برخوردی ایجاد نشود، غیر ممکن است، آن هم درست در مقابل چشمان ما اتفاق می افتد؛ با خیال راحت فرود آمد و وارد پایگاه زیرزمینی شد.»

حیرت یک زن از دیدن شی عجیب در آسمان

با این حال برخی کاربران نظرات دیگری داشتند. یکی از کاربران در کامنتی آن را صرفا یک هواپیما دانست که در ارتفاع حدود ۳۰۰۰۰ پایی در حال پرواز است و به علت برخورد نور خورشید این هواپیما بویژه دنباله آن درخشان به نظر می‌رسد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟