کتک خوردن بخاطر پرتاب آشغال از ماشین به بیرون! + فیلم
حجم ویدیو: 4.83M | مدت زمان ویدیو: 00:00:43

به گزارش رکنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است مجازات یک راننده بی مبالات را در یکی از خیابان‌های استرالیا به تصویر می‌کشد. این راننده خودروی مرسدس بنز که پس از پرتاب آشغال روی یک دوچرخه سوار قصد فرار داشت با واکنش فیزیکی وی مواجه شد. ویدئویی که منتشر شده است چگونگی این اتفاق را نشان می‌دهد.

در ابتدای ویدئو راننده مرسدس بنز پس از توقف، آشغالی را به سمت دوچرخه سوار که در پیاده رو ایستاده پرتاب می‌کند. در حالی که این راننده با سرعت از محل دور می‌شود، اما در چهارراه بعدی در پشت چراغ قرمز و چند خودرو گرفتار می‌شود.

  عاقبت آشغال ریختن راننده در خیابان

این ویدئو نشان می‌دهد که دوچرخه سوار عصبانی خود را به این راننده رسانده و در حالی که او پشت فرمان است چند ضربه مشت به سر و صورت وی وارد می‌کند. این دوچرخه سوار سپس با خونسردی دوچرخه خود را برداشته و به سمت مخالف خیابان حرکت می‌کند.

این ویدئو اولین بار در یکی از پیج‌های محلی استرالیا در فیس‌بوک منتشر شد. انتشار این ویدئو واکنش کاربران را نیز به همراه داشت. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «این مرد نتوانست از کارمای عمل خود فرار کند.» کاربر دیگر نوشت: «واکنشی منصفانه و عادلانه از سوی دوچرخه سوار. من نیز جای او بودم همین اقدام و یا شاید بدتر از آن را انجام می‌دادم.»آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟