فیلم 16+ /  مرد تهرانی در اتوبان آزادگان له شد + عکس های تلخ
حجم ویدیو: 13.62M | مدت زمان ویدیو: 00:02:19

به گزارش رکنا، علیرغم توصیه های مکرر و متعدد پلیس راهور فاتب در خصوص عدم تردد عابرین از عرض بزرگراه باز هم شاهد این تردد عابرین پیاده از عرض معابر و در نهایت بروز حوادث ناگوار هستیم. سرهنگ احسان موُمنی رئیس اداره تصادف ات پلیس راهور فاتب اظهار داشت :مقارن ساعت 20:40 دقیقه چند شب گذشته ، در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان لاین تندور روی پل رودخانه کن یکدستگاه موتورسیکلت که در این مسیر در حال حرکت بوده با عابر پیاده ای که مشغول عبور از عرض بزرگراه بوده به شدت برخورد می کند .

مومنی ادامه داد : در این حادثه متاُسفانه عابر پیاده بر اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت می کند.

وی گفت : خود راکب و ترک نشین موتورسیکلت هم پس از تصادف با این عابر پیاده به شدت زمین می خورند و هر دوی آنها مصدوم می گردند .

مومنی افزود : بلافاصله تیم کارشناسی منطقه 26 پلیس راهور فاتب در صحنه حادثه حاضر می شوند و ضمن ایمن سازی محدوده تصادف نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام می کند.

وی گفت : در این حادثه برای عابر پیاده به علت عبور غیر مجاز از عرض بزرگراه و عدم استفاده از پل هوایی سهم تقصیر در نظر گرفته شد.

سرهنگ موُمنی توصیه نمود: عابرین پیاده در هنگام عبور از عرض معابر حتماً از گذرگاههای عابر پیاده و یا از پل های هوایی عابر پیاده استفاده نمایند تا شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

تصادف عابر پیاده در آزادگان

تصادف عابر پیاده در آزادگان

تصادف عابر پیاده در آزادگان

آیا این خبر مفید بود؟