انفجار شدید در مسکن مهر / 2 بامداد امروز رخ داد + عکس

رییس سازمان آتش نشانی سمنان از وقوع یک حادثه آتش سوزی در مسکن مهر خبرداد.
به گزارش رکنا، سعید اسمعیل پور رییس سازمان آتش نشانی سمنان گفت: انفجار آپارتمان در نیمه های شب آتش نشانان را به محل حادثه کشاند که این حادثه در ساعت ۲ بامداد امروز با تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد و گروه در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه واقع در مسکن مهر خیابان اخلاص رساندند.

او از اعزام ۲دستگاه خودرو و ۵نفر آتش نشان از ایستگاه شماره پنج سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی این حادثه خبر داد و گفت:مشخص شد این انفجار در طبقه اول آپارتمان رخ داده است.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان در تشریح این حادثه عنوان کرد: پس از اعلام از ستاد فرماندهی نیروهای آتش نشان به محل اعزام شدند و مشاهده کردند در بر اثر نشت گاز و تجمع آن در این واحد آپارتمانی انفجاری صورت گرفته که باعث وارد کردن خسارت زیادی به واحد مذکور و واحد مجاور آن شده است.که نیروها سریعا با بستن شیر گاز و ایمن سازی محل شروع به امداد رسانی کردند.

او در ادامه یادآور شد: این حادثه تلفات جانی و یا مصدوم بدحالی نداشته و تنها خانم ۲۵ ساله ای با جراحت سطحی مواجه بود که در محل امدادرسانی شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟