پرواز وانت 5 صبح در اتوبان امام علی + عکس

سرهنگ رنجبر از برخورد یک دستگاه وانت پیکان با جدول کناری بزرگراه امام علی (ع) و توقف آن در جهت مخالف دیگر خودرو‌ها خبر داد.
به گزارش رکنا ، مجید رنجبر رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره حادثه رانندگی صبح امروز اظهار کرد: در ساعت ۰۵:۴۴ بامداد امروز، در مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) یک دستگاه وانت پیکان که در این مسیر در حال تردد بود، ناگهان از مسیر خارج شده و پس از چرخیدن به دور خود، با جدول کناری اتوبان برخورد کرده و به داخل فضای سبز کناری اتوبان وارد شده است.

برخورد وانت پیکان با جدول کناری بزرگراه امام علی (ع)

وی افزود: این خودرو پس از برخورد به چندین اصله درخت خسارت وارد آورده و سپس متوقف شده است.

سرهنگ رنجبر گفت: با حضور کارشناسان پلیس راهور فاتب در موقعیت حادثه علل حادثه مورد بررسی قرار گرفت و تیم اورژانس پس از بیرون آوردن راننده پژو به مداوای وی در محل حادثه پرداختند.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درخصوص علت حادثه گفت: عوامل پلیس راهور پس از بررسی صحنه تصادف به این نتیجه رسیدند که عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه از سوی راننده وانت باعث این حادثه بوده است.

وی گفت: خوشبختانه به راننده خودرو و عابر و وسیله دیگری آسیبی نرسید و راننده وانت در محل مداوا شد.

سرهنگ رنجبر از رانندگان خودرو‌ها خواست قبل از حرکت حتما به اندازه کافی استراحت کنند و با خستگی و خواب آلودگی هیچ گاه رانندگی نکنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟