مرموز بودن تماس پزشک مارادونا با اورژانس ! + جزییات مکالمه

به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی خبر جدیدی از مرگ مارادونا در رسانه ها منتشر شد که در آن وکیل وی مدعی شد که آمبولانس دیر به منزل دیگو آمده و قصور پزشکی مرگ او را رقم زده است.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

اما پس از بررسی دادستان در این ادعا مشخص شد که آمبولانس فقط 13 دقیقه تاخیر داشته و مرگ دیگو مارادونا بر اثر ایست قلبی بوده که قصور پزشکی در آن نقشی نداشته است و ادعای وکیل وی از سوی دادستان رد شد.

پس از آن شبکه تلویزیون آمه‌ریکا آرژانتین مدعی شد که توانسته به فایل صوتی مکالمه تلفنی پزشک شخصی مارادونا با اورژانس شهر بوئنوس آیرس در روز درگذشت این مرد 60 ساله دست پیدا کند که در آن موردی عجیب وجود دارد.

مکالمه تلفنی پزشک مارادونا با اورژانس

ظاهراً مسئولان اورژانس از این که مأمور نجات چه فردی شدند، اطلاعاتی نداشتند چرا که پزشک مارادونا هویت او را اعلام نکرد و شاید اگر هویت بیمار شناخته شده بود پزشکان تلاش خود را می کردند تا هرچه سریع تر به کمک او بروند و خود را به محل برسانند.

در فایل صوتی منتشر شده پزشک مارادونا پس از تماس برای درخواست آمبولانس به اینکه فرد بیمار چه کسی است هیچ اشاره‌ای نمی‌کند و صرفاً می‌گوید که مورد مرد 60 ساله ای است که دچار ایست قلبی تنفسی شده و تحت نظر پزشک هم قرار دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟