اتفاقی تلخ برای 30 زن و مرد سمنانی / آنها در یک قدمی مرگ بودند

به گزارش رکنا ،  رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان از وقوع 80 حریق و حادثه طی آبان ماه سال جاری در شهر سمنان خبر داد و گفت: در این حوادث 30 زن و مرد نجات یافتند.

سعید اسمعیل پور ضمن بیان اینکه طی آبان ماه سال جاری ۸۰ حریق و حادثه در شهر سمنان به وقوع پیوسته است، ابراز داشت: از این تعداد ۳۵ مورد آتش‌سوزی و ۴۵ عملیات امداد و نجات بوده است که همگی آن‌ها به‌خوبی توسط آتش‌نشانان سمنانی پوشش داده شدند.

وی بابیان اینکه تعداد هشت مورد از این حوادث آتش‌سوزی وامداد و نجات خارج از محدوده شهری رخ دادند، افزود: بیشترین تعداد آتش‌سوزی‌های شهر سمنان را با ۱۵ مورد ساختمان‌های متروکه و ضایعات تشکیل می‌دهد و شش مورد دیگر حریق منزل مسکونی را شامل می‌شود.

وقوع80 حریق و حادثه در سمنان/30  نفر نجات یافتند

رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان بابیان اینکه بیشترین آمار حوادث مربوط با ۲۰ مورد به محبوس شدن افراد در اماکن و آسانسور مربوط می‌شود، ابراز داشت: بعد از حبس در اماکن و آسانسور گرفتن حیوانات موذی ۱۳ مورد بیشترین حوادث آبان ماه سال جاری را تشکیل می‌دهد.

اسمعیل پور بابیان اینکه آتش‌سوزی ‌ها و حوادث خوشبختانه فوتی در برنداشته است، در ادامه تصریح کرد: طی این حوادث درمجموع ۳۰ مرد و زن نجات یافتند.

وی بابیان اینکه طی ماه گذشت سازمان آتش‌نشانی سمنان به دو هزار و ۴۷ تماس با سامانه ۱۲۵ پاسخ داده است، افزود: از این میزان تماس با مجموع ۳۹ ساعت و ۱۵ دقیقه عملیات اطفا وامداد و نجات و میانگین سه دقیقه و ۵۳ ثانیه زمان رسیدن به محل حادثه به کار خود پایان داده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟