وحشتناک ترین جاده / اینجا مرگ فریاد می زند + فیلم
حجم ویدیو: 4.38M | مدت زمان ویدیو: 00:00:44

به گزارش رکنا، رانندگی یک مهارت است و هیچ شکی هم در این موضوع وجود ندارد؛ اما راننده برای تردد در برخی از جاده‌ها به چیزی بیش از مهارت در رانندگی نیاز دارد. در واقع برای عبور از بعضی جاده‌ها به شانس هم نیاز دارید. خطرناک شدن یک جاده بستگی به عوامل مختلفی دارد که می‌توانند طبیعی یا انسانی باشند. موارد طبیعی مانند وجود کوه، دره، صخره و... و انسانی مثل تعمیر غیرمتعارف و بد جاده‌ها، رانندگی بی‌پروا و بی‌دقت یا حتی وجود دزدان و غارتگران در آن مسیر را شامل می‌شود.

عبور از جاده مرگ در هند

رانندگی در بسیاری از جاده‌ها ممکن است به دلیل شرایط بد جاده‌ یا وضعیت آب‌و‌هوایی نامناسب، مشکل و خطرناک باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید جاده‌های ترسناک دنیا چقدر فراوان هستند. در این جاده‌ها، فعالیت‌های ماورا الطبیعه‌ بسیاری از شنیدن صداهای عجیب‌ و غریب گرفته تا مشاهده ارواح گزارش ‌شده‌اند. برخی از جاده‌ها آن‌قدر عجیب هستند که توجه خبرنگاران و افراد کنجکاو بسیاری را به خود جلب کرده‌اند. در هر کشوری هم جاده‌های خوب و مناسب وجود دارد و هم جاده‌های بد، اما همیشه بعضی از مسیرها خطرناکتر هستند.

جاده عجیب و غریب در هند

نشریه سان در حساب کاربری خود در توئیتر ویدئویی منتشر کرد که در آن یک جاده خطرناک را به نمایش گذاشت. این جاده خطرناک در کشور هند قرار دارد. در این ویدئو اتوبوسی را نشان می‌دهد که در حال عبور از یک جاده‌ باریک صخره‌ای و بدون محافظ است. این جاده آنقدر باریک و خطرناک است که نفس در سینه کسی که در حال ضبط ویدئو است نیز حبس شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟