مرگ دلخراش یک زن و 2 دختربچه در سرخه سمنان / صحنه ای که همه را تکان داد

به گزارش رکنا ، به فرمانده انتظامی شهرستان سرخه از واژگونی یک دستگاه سواری پژو پارس در جاده "لاسجرد آرادان" در محور اصلی مشهد تهران خبر داد و گفت: این حادثه مرگ در دم 3 نفر را رقم زد و 2 مصدوم نیز برجای گذاشت.

سرهنگ "محمد مهرابی با اعلام این خبر اظهار کرد: ساعت 15:35 روز گذشته برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد واژگونی خودرو در محور اصلی مشهد تهران، ماموران پلیس بی درنگ برای بررسی موضوع به محل سانحه اعزام شدند.

مرگ تلخ یک زن و 2 دختر در جاده سرخه در پژو پارس

وی ادامه داد: بر اثر واژگونی یک دستگاه پژو پارس در کیلومتر 10 جاده لاسجرد به آرادان واقع در محور اصلی مشهد تهران رخ داد متاسفانه دو دختر 7 و 12 ساله و زنی 60 ساله در دم جان باختند.

مهرابی از مصدوم شدن راننده و دیگر سرنشین پژو پارس خبر داد و گفت: مصدومان توسط عوامل امدادی به بیمارستان کوثر سمنان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سرخه، بی توجهی راننده به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی را علت وقوع این سانحه مرگبار عنوان کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از معاونت اجتماعی پلیس سمنانی، واژگونی عامل افزون بر 70درصد تصادفات منجر به فوت در این استان است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟