به گزارش رکنا، مسوول بسیج سازندگی درمیان روز دوشنبه گفت: قائد یوسفی و مریم میرزایی که هر دو دانشجوی سال ششم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند هستند و از طرفی عضو گروه جهادی فاطمه الزهرا(س) این دانشگاه هم هستند در اقدامی خیرخواهانه تصمیم گرفتند هزینه ازدواجشان را در این روزگار کرونایی برای حل مشکل تامین آب مردم روستای حاجی عطا در این شهرستان هزینه کنند.

کاظم حسینی بیان کرد: این زوج جوان و جهادگر قبلا با حضور در این روستا در جریان مشکلات مردم بودند و هزینه برگزاری مراسم ازدواج‌شان را برای لوله کشی شبکه داخلی این روستا اختصاص دادند.

وی اظهار داشت: با اقدام خداپسندانه این زوج جوان و تلاش جهادگران بسیج سازندگی و اهالی روستا شبکه داخلی روستا اجرا شد و دیگر نیاز نیست اهالی روستا در این فصل سرما برای برداشت آب مسیر طولانی تا تانکر ذخیره آب را طی کنند.

حسینی گفت: این زوج‌ جوان در شرایطی که جامعه درگیر ویروس کرونا است از شادی عروسی خود برای سلامتی مردم گذشتند و با اهدای بخشی از هزینه‌های مراسم عروسی خود شادی را با مردم محروم این روستای مرزی تقسیم کردند که کاری فرهنگی، خیرخواهانه و خداپسندانه است.

روستای حاجی عطا از روستاهای بخش مرکزی شهرستان مرزی درمیان است و شهر اسدیه در ۱۰۵ کیلومتری بیرجند قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟