فرار معجزه آسای گزارشگر از ریزش ناگهانی پل! + فیلم
حجم ویدیو: 5.27M | مدت زمان ویدیو: 00:00:42

به گزارش رکنا، پخش‌ زنده تلویزیونی گاهی با اتفاقاتی غیرمنتظره و پیش بینی نشده همراه است. از سوتی مجری، خبرنگار یا مهمان برنامه تا وقوع حادثه برای خبرنگار. حوادث غیرمترقبه‌ای که حتی ممکن است در برخی مواقع جان خبرنگار را نیز تهدید کند.

مانند اتفاقی که به تازگی برای یک خبرنگار آمریکایی حین گزارش زنده تلویزیونی رخ داد و چیزی نمانده بود به مرگ وی منجر شود. «آمبر رابرتز»، خبرنگار فاکس ۴۶ در حال گزارش زنده از وقوع سیل از روی پل «هیدنیت» در منطقه الکساندر واقع در کارولینای شمالی بود که ناگهان قسمتی از پل فرو ریخت.

حادثه ای هولناک حین پخش زنده تلویزیونی

ویدئویی که منتشر شده است چگونگی وقوع حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای ویدئو رابرتز در حال گزارش وقوع سیل از روی پل دیده می‌شود. لحظاتی بعد ناگهان قسمتی از پل بر اثر سیل و جریان شدید آب تخریب می‌شود. در این لحظه رابرتز و فیلمبرداری که همراه او بوده برای نجات جان خود اقدام به فرار می‌کنند.

در این ویدئو صدای رابرتز شنیده می‌شود که با وقوع این حادثه فریاد می‌زند: «پل شکافته شد. باورکردنی نبود. ما به عقب برگشتیم، دقیقا در هنگام پخش زنده تلویزیونی، قسمتی از جاده که لحظاتی پیش ما روی آن ایستاده بودیم ریزش کرد.»

ریزش پل در گزارش زنده تلویزیون

در این حادثه این گزارشگر زن به همراه فیلمبردار توانستند با خوش شانسی از روی پل به عقب برگشته و بدون کوچکترین صدمه‌ای نجات یابند. انتشار این ویدئو در توئیتر با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری از اینکه این خبرنگار و فیلمبردار توانستند از این حادثه جان سالم به در ببرند ابراز خوشحالی کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟