کارگر جوان زنده زنده زیر ساختمان دفن شد + تصاویر

به گزارش رکنا ، محمد هادی قانع مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز  درباره ریزش سقف ساختمان بر روی یک کارگر در شیراز، اظهار کرد: بعد از ظهر امروز همسایگان یک ملک قدیمی در خیابان هجرت با صدای هولناک فرو ریختن آوار سراسیمه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفتند و این حادثه را اطلاع رسانی کردند.

ریزش ساختمان

او ادامه داد: ایستگاه‌های ۱۱، ۱، ۹ و ۱۴ گروه امداد و نجات آتش نشانان به محل حادثه اعزام شدند.

محمد هادی قانع اضافه کرد: پس از رسیدن نیرو‌های عملیات به محل حادثه مشاهده شد به علت نامعلوم قسمتی از سقف یک ملک دو طبقه که کارگران در حال کار بودند تخریب شده و یک نفر کارگر تبعه افغان که مشغول کار در آنجا بوده در زیر آوار ساختمان گرفتار می‌شود.

او افزود: آتش نشانان بلافاصله با استفاده از یک دستگاه بیل مکانیکی و بابکت اقدام به آوار برداری کرده و با استفاده از سگ‌های زنده یاب سازمان موفق شدند مکانی که شخص در آن قسمت گرفتار شده بود را پیدا کنند که با وجود تلاش تیم‌های تخصصی سازمان آتش نشانی، این شخص بر اثر شدت جراحات و سقوط آوار سقف در همان لحظه اولیه فوت کرده بود.

مرررررگ

قانع تصریح کرد: آتش نشانان در کمترین زمان ممکن جسد کارگر تبعه افغان را از زیر آوار بیرون آوردند و تحویل عوامل اوژانس و انتظامی حاضر در محل حادثه دادند.

او تصریح کرد: علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟