شلیک های مرگبار مادر به کودک 8 ماه + عکس

به گزارش رکنا ،این حادثه در اطراف شهر موهاو آریزونا و زمانی رخ داد که زن جوانی به همراه کودک 8ما‌هه‌اش و 2 نفر از دوستانش برای تفریح به محل حادثه رفته بودند. زن جوان که کودکش را داخل صندلی نوزاد قرار داده بود، آن را روی زمین گذاشته و برای روشن کردن آتش به‌دنبال هیزم می‌گشت که چشمش به دسته‌ای بلدرچین در نزدیکی کودکش افتاد که به این طرف و آن‌طرف می‌رفتند.

او سلاحی را که همراهش بود برداشت و شروع به تیراندازی به سوی بلدرچین‌ها کرد و به گفته پلیس حدود 20تا 30گلوله شلیک کرد اما 2گلوله شلیک شده از سوی او به جای اصابت به بلدرچین‌ها به کودک که داخل صندلی نوزاد بود اصابت کرد. یکی از گلوله‌ها به سر و یکی دیگر به پهلوی کودک اصابت کرده بود و زن جوان و دوستانش با دیدن این صحنه، وحشتزده کودک را به بیمارستان منتقل کردند. این زن در ابتدا به مسئولان بیمارستان و مأموران پلیس گفت که آنها در حال تفریح در اطراف شهر بودند که عده‌ای ناشناس شروع به تیراندازی کردند و در این حادثه کودکش هدف اصابت گلوله قرار گرفت. در این شرایط پزشکان تلاش برای نجات کودک را آغاز کردند اما شدت جراحاتی که به او وارد شده بود باعث شد که وی جانش را از دست بدهد. پس از این حادثه تحقیقات درباره این اتفاق آغاز شد و مأموران پلیس متوجه شدند که زن جوان دروغ می‌گوید و گلوله‌هایی که باعث مرگ کودک شده، از سلاح این زن شلیک شده است.

در این شرایط زن جوان اعتراف کرد که آن روز قصد شلیک به دسته بلدرچین‌ را داشته که تصادفی کودکش را هدف گرفته و باعث مرگ او شده است. به گفته کلانتری شهر موهاو، هم‌اکنون این زن و دوستانش به اتهام کودک آزاری منجر به مرگ بازداشت هستند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

شلیک+به+کودک

آیا این خبر مفید بود؟