کشف محموله موادمخدر در ملارد

به گزارش رکنا، سرهنگ علی سلیم پور، سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر البرز گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان البرز با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع هروئین، به صورت گسترده در غرب استان تهران و البرز مطلع شدند.

سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر البرز افزود: ماموران با تحت نظر قرار دادن این متهم و نیز رصد فعالیت هایش دریافتند که وی در صدد انتقال مواد مخدر با استفاده از خودرو پراید و توزیع آن در بین مشتریانش است که بلافاصله این موضوع به پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان ملارد اعلام شد.

کشف بیش از 90 کیلوگرم هروئین در عملیات مشترک پلیسی

سرهنگ سلیم پور گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز و ملارد پس از اخذ مجوز قضایی به محل اعزام و متهم اصلی را که با خودروی پراید قصد خروج از منزلش را داشت دستگیر کردند.

او افزود: در این عملیات، ۳ همدست دیگر این متهم که در منزل وی بودند، دستگیر و در بازرسی از آن جا، ۹۰ کیلو و ۳۰۰ گرم هروئین کشف شد.

سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر البرز گفت: از سوداگران مرگ یک دستگاه خودرو سمند و پراید توقیف و به همراه مواد مکشوفه به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد منتقل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟