کشف جنازه مرد مراغه ای در سد علویان

به گزارش رکنا ،  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مراغه گفت: جسد فرد غرق شده در پشت سد علویان این شهرستان پس از چند ساعت جستجوی غواصان در زیر آب، کشف و بیرون کشیده شد.

سیدرضا طریقی نیا روز دوشنبه افزود: بر اساس گزارش مردمی مبنی بر مفقود شدن فردی در حاشیه این سد، گروهی از غواصان برای بررسی به این محل اعزام شدند.

وی اظهار کرد: غواصان و گروه امداد و نجات آتش نشانی این شهرستان، صبح امروز در عملیاتی موفق شدند جسد این فرد را از پشت سد کشف کنند.

طریقی نیاز گفت: جسد این فرد که حدود ۴۰ تا ۴۵ سال سن دارد، با تلاش پرسنل آتش نشانی از مسیر صعب العبور حاشیه شرقی دریاچه سد علویان به بیرون از آن انتقال یافت.

وی افزود: این فرد از اهالی این شهرستان بوده و طبق گزارش شاهدان، خودروی وی در حاشیه سد علویان پارک شده و چندین روز خبری از وی در دست نبود.

وی با بیان اینکه علت مرگ این فرد مشخص نیست اضافه کرد: جسد برای بررسی بیشتر به مقامات قضائی تحویل شد.

سد علویان در پنج کیلومتری شرق مراغه بر روی رودخانه صوفی چای واقع و اولین سد خاکی آذربایجان شرقی است که در سال ۱۳۷۴ به دست پیمانکاران ایرانی ساخته شده است.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟