آتش سوزی هولناک در رشت / 6 زن و مرد 3 صبح آواره خیابان شدند

به گزارش رکنا ، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت با اشاره به وقوع آتش سوزی خودروی سواری در پارکینگ آپارتمانی در بلوار مدرس رشت، گفت: در این حادثه 6 نفر نجات یافتند.

شهرام مؤمنی  با اشاره به گزارش وقوع یک حادثه آتش سوزی در ساعت ۳:۴۶ بامداد امروز، اظهار کرد: این حادثه در خودروی پارک شده در پارکینگ یک آپارتمان سه طبقه در بلوار شهید مدرس رخ داده بود.

وی با بیان اینکه به محض دریافت گزارش ۲۷ آتش نشان و افسر ارشد به همراه ۹ دستگاه خودروی اطفا به محل حادثه اعزام شدند، افزود: حادثه آتش سوزی سبب دود گرفتگی شدید آپارتمان سه طبقه شده بود.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری رشت در ادامه با اشاره به اینکه با توجه به زمان حادثه و خواب بودن ساکنین سریعاً عملیات نجات توسط تیم نجات آغاز شد، گفت: ضمن مهار آتش سوزی خودرو عملیات نجات شش نفر از ساکنین این آپارتمان نیز آغاز شد.

آتش سوزی وحشتناک 3 بامداد در خانه ای در رشت

وی با بیان اینکه علت آتش سوزی اتصال سیم کشی خودرو بوده است، افزود: افراد محبوس شده در این آپارتمان به محل امنی منتقل شدند.

مؤمنی با تاکید بر اهمیت رعایت مقررات ملی ساختمان در ساخت آپارتمان‌ها، ادامه داد: با توجه به اهمیت این مقررات باید در رعایت آن دقت و اقدام لازم صورت گیرد.

وی تأکید کرد: برای ساختمان‌های بلند باید از دود بند حریق استفاده شود تا در صورت بروز آتش سوزی دودهای حاصل از آن به طبقات فوقانی سرایت نکرده و موجبات گرفتار شدن ساکنین در دود و آسیب‌های جانی وجود نداشته باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟