لحظه ترسناک عبور لودر از روی یک زن در خیابان + فیلم
حجم ویدیو: 4.93M | مدت زمان ویدیو: 00:00:44

به گزارش رکنا،بر اساس گزارشی که شبکه خبری "روسیا الیوم" منتشر کرده است، زنی پس از عبور لودر سنگین از روی او، هنگام عبور از مسیر پیاده‌رویی در شهر نووارخانگلسک، در استان چیرووگراد اوکراین، به طور معجزه‌آسایی زنده ماند.

فیلم‌هایی که دوربین‌های مداربسته ضبط کرده‌اند نشان می‌دهد همزمان با عبور یک زن از مسیر عابر پیاده، یک لودر نیز از خیابان رد می‌شود و بدون توقف به حرکت خود ادامه می‌دهد به صورتی که کاملا از روی زن رد می‌شود، اما خوشبختانه قربانی بین چرخ‌ها گیر کرده و باعث زنده ماندن وی شده است. بعدا، راننده لودر در ادامه در مورد کار خود توضیح داد و گفت که جعبه مکانیزم جلوی او مانع دیدن زن شد.

گفتنی است که چند روز پیش، یک راننده روسی پس از پیاده شدن از اتومبیل خود چند ثانیه قبل از اینکه توسط یک کامیون بزرگ در یک بزرگراه زیر گرفته شود، به سختی از مرگ نجات یافت. تصاویر دوربین نشان می‌داد که یک کامیون در نزدیکی سن پترزبورگ روسیه در حال عبور از روی یک ماشین است. یک ویدئو که در اول اکتبر ضبط شده است، ماشین پارک شده در لاین میانی جاده را نشان می‌دهد، جایی که ماشین خراب شد و راننده در تلاش بود آن را تعمیر کند.

فیلم منتشر شده توسط روزنامه دیلی میل انگلیس نشان می‌دهد که راننده کامیون برای جلوگیری از ضربه، به اتومبیل پارک شده در لاین سه، خیلی دیر اقدام به ترمز گرفتن می‌کند و اتومبیلی که پشت کامیون در حرکت است، با سرعت ۴۸ مایل در ساعت به کامیون برخورد می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟