شهادت 3 پلیس  پیشگیری تهران بزرگ

شهادت پلیس / به گزارش رکنا، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در مراسم تجلیل از افسران و بازنشستگان پلیس پیشگیری اظهار کرد: نیروی انتظامی مأموران فداکار و ایثارگری دارد که برای تأمین امنیت و آرامش مردم حتی از جان و آسایش خود نیز می‌گذرند و تا آخرین قطره خون خود پای حفظ امنیت مردم ایستاده‌اند.

جراحت 38 مأمور پلیس پیشگیری تهران بزرگ از ابتدای سال جاری

سرپرست پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون سه نفر از مأموران پلیس پیشگیری پایتخت به درجه رفیع شهادت نائل آمده‌اند، گفت: 38 نفر از افسران و درجه‌داران پلیس پیشگیری تهران بزرگ نیز در این مدت در مأموریتهای مختلف برخورد با سارقان و مالخران، دستگیری مجرمان، کشف اموال مسروقه و ... دچار مصدومیت و مجروحیت شده‌اند.

وی تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون در پلیس پیشگیری تهران بزرگ، شهید میلاد خسروی برای کلانتری شهرک قدس در درگیری با سارقان مسلح، شهید حامد ضابط در درگیری با فروشندگان موادمخدر و شهید کرمپور برای نجات فردی که در اجرای دستور قضائی اقدام به خودسوزی کرده بود جان را خود از دست داده و به شهادت رسیدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این مراسم از 14 نفر از افسران و درجه‌داران برگزیده پلیس پیشگیری که در کشف پرونده‌ها و اقدامات پلیسی نقش چشمگیر و رشادت داشته‌اند به عنوان نمونه، تقدیر شد، بیان کرد: همچنین از 11 نفر از بازنشستگان این پلیس نیز قدردانی و تشکر به عمل آمد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟